Kufje JBL T110 në vesh me bas të pastër - Me funksionim me një buton dhe mikrofon, e zezë

$7,89

Kategori: tag:

Kufje të rehatshme, të sigurta dhe pa ngatërrime që përshtaten mirë në veshin tuaj në mënyrë që të mos lëvizin kur ecni ose luani sport. Ata qëndrojnë gjithmonë në vend
Tingulli kryesor i JBL në një dizajn kompakt dhe elegant me cilësi të zërit JBL, tingull të thellë dhe të fuqishëm bas
Kontrolloni riprodhimin e muzikës dhe telefonatat tuaja me shtypjen e një butoni të vetëm. Me kabllo të sheshtë për të shmangur ngatërresat dhe mikrofon të integruar
Kufje me drejtues 9 mm që japin zë të jashtëzakonshëm bas - cilësor për të dëgjuar në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje
Përmbajtja e kutisë: 1 x kufje me tela JBL T110, 3 madhësi të kapëseve të veshit (S, M, L), kartë paralajmërimi dhe garancie, kufje në të zeza

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet JBL T110 në vesh me bas të pastër – Me funksionim me një buton dhe mikrofon, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje JBL T110 në vesh me bas të pastër - Me funksionim me një buton dhe mikrofon, e zezë
Kufje JBL T110 në vesh me bas të pastër - Me funksionim me një buton dhe mikrofon, e zezë

$7,89

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta