Kufje lojrash kompjuterike Roccat ELO 7.1 Air – RGB me valë, të bardha

Luaj me valë për më shumë se një javë me një karikim të vetëm falë baterive të fuqishme 24-orëshe. Kërkesat e sistemit: USB 2.0 (ose më i lartë), lidhje interneti (për softuerin e shoferit). Sistemi operativ: Windows 10, Windows 7, Windows 8. Gjatësia e kabllit të karikimit: 2 m
Një shirit metalik që rregullohet vetë dhe mentesha të rrotullimit të veshit krijojnë një përshtatje të lehtë dhe dinamike unike për ju.
Mbushja superiore me shkumë memorie me ProSpecs Goggle Relief System lehtëson presionin mbi syzet.
Tingulli i jashtëzakonshëm rrethues 7.1 i mundësuar nga drejtues me precizion 50 mm që përcaktojnë vendndodhjet e armikut + sintonizimi i tingullit të dëgjimit mbinjerëzor të Turtle Beach përforcon tingujt kritikë në lojë për një avantazh konkurrues.
Ekosistemi i ndriçimit AIMO bashkohet lehtësisht me pajisje të tjera të pajtueshme me AIMO për të krijuar një estetikë të gjallë ndriçimi. Komponentët e përfshirë: Elo 7.1 Air, transmetues USB-A, Kabllo karikimi USB Type-C, Udhëzues për fillimin e shpejtë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet e lojërave kompjuterike Roccat ELO 7.1 Air – RGB me valë, të bardha”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje lojrash kompjuterike Roccat ELO 7.1 Air – RGB me valë, të bardha
Kufje lojrash kompjuterike Roccat ELO 7.1 Air – RGB me valë, të bardha

$88,35

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta