Kufje logitech G733 LIGHTSPEED me valë për lojëra me shirit koke me pezullim, LIGHTSYNC RGB, teknologji blu VO!CE mikrofon, peshë e lehtë, Bateri 29h – E zezë

$118,99

Kategori: tag:

LIRIA PËR VESHET TUAJ: Me bateri deri në 29 orë, këto kufje ju lejojnë të shkoni 20 m larg; Përveç kësaj, ata kanë transmetim audio pa tel dhe ju lejojnë të dëgjoni PlayStation 4 në stereo
Ndriçimi RGB LIGHTSYNC: Personalizoni kufjet tuaja me spektrin e plotë të dritës dhe 16,8 milionë ngjyra; Falë ndriçimit të përparmë dhe dy zonave RGB, ju mund t'i përshtatni ato sipas dëshirës tuaj
RRIPI ME NGJYRA: Komoditeti dhe ngjyra bien në sy në rripin e pezullimit të kthyeshëm të G733, optimale për seanca të gjata dhe në nuanca që variojnë nga roza në blu elektrike
TEKNOLOGJIA BLUE VO!CE: Përfitoni nga filtrat e avancuar të mikrofonit për të kapur të gjitha teksturat vokale në një mënyrë që tingëllon shumë më profesionale falë teknologjisë BLUE VO!CE
TRANSDUCERS PRO-G: Kapni çdo detaj me këto kufje zhytëse; Duke përfshirë drejtuesit PRO-G, shtrembërimi reduktohet dhe tingulli është i saktë dhe konsistent
jastëkë me shkumë memorie: Harrojeni përdorimin e kufjeve me jastëkët me shkumë memorie me dy shtresa në këto kufje; Gjithë komoditeti dhe një kontur që përshtatet me kokën dhe nofullën tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje lojërash pa tela Logitech G733 LIGHTSPEED me rrip koke me pezullim, LIGHTSYNC RGB, teknologji blu VO!CE mikrofon, peshë e lehtë, Bateri 29h – E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje logitech G733 LIGHTSPEED me valë për lojëra me shirit koke me pezullim, LIGHTSYNC RGB, teknologji blu VO!CE mikrofon, peshë e lehtë, Bateri 29h – E zezë
Kufje logitech G733 LIGHTSPEED me valë për lojëra me shirit koke me pezullim, LIGHTSYNC RGB, teknologji blu VO!CE mikrofon, peshë e lehtë, Bateri 29h – E zezë

$118,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta