Ofertat e teknologjisë

2 paketë kufjesh për iPhone, kufje me mikrofon dhe kontroll të volumit Reduktimi i zhurmës të pajtueshme me iPhone 13/13 Mini/13 Prp/13 Pro Max/12/11/10/XR/SE/XS Max/X/8/8 Plus /7 /7 plus

$10,99

Kategori: tag:

[Remote]: I përshtatshëm për iPhone, kufje me mikrofon pa duar me cilësi të lartë. Kontrolluesit e muzikës dhe volumit mund të luajnë/të vijojnë/të pezullojnë muzikën, të shtojnë/ulin volumin, t'u përgjigjen thirrjeve dhe të përfundojnë telefonatat. Nuk është e nevojshme t'i kryeni këto veprime nga çanta ose xhepi, lëshoni dorën.
[Përputhshmëria]: Kufje të përputhshme me iPhone 13/13 Mimi/13 Pro/13 Pro Max/SE/11 Pro Max/11 PRO/SE/XS Max/X/XR/8 Plus/7 Plus/7 Lejo të gjitha sistemet iOS.
[Cilësi e shkëlqyer e zërit]: Çipi i përgjithshëm i përmirësimit, kufjet tona me tela ju ofrojnë cilësinë më autentike të zërit, 2 vrima dërgojnë stereo 360 gradë, duke ju lejuar të zhyteni më mirë në sport dhe stërvitje.
[Comfortable Port Experience]: iPhone përdor kufje të nivelit të lartë dhe ergonomikë që ju lejojnë të dëgjoni muzikë dhe të mos ndjeni dhimbje në portë dhe të ruani më shumë rehati.
[Shënime]: Kufjet e reja 2022, duhet të aktivizoni fillimisht Bluetooth-in në telefonin tuaj dhe më pas t'i lidhni kufjet me iPhone. Pas disa sekondash, do të shfaqet një dritare pop-up, duhet të klikoni në "Përdor iCloud". (Përdorimi i dytë do të lidhet automatikisht.)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje me 2 pako për iPhone, kufje me mikrofon dhe kontroll të volumit për uljen e zhurmës të pajtueshme me iPhone 13/13 Mini/13 Prp/13 Pro Max/12/11/10/XR/SE/XS Max /X/ 8/8Plus/7/7Plus”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

2 paketë kufjesh për iPhone, kufje me mikrofon dhe kontroll të volumit Reduktimi i zhurmës të pajtueshme me iPhone 13/13 Mini/13 Prp/13 Pro Max/12/11/10/XR/SE/XS Max/X/8/8 Plus /7 /7 plus
2 paketë kufjesh për iPhone, kufje me mikrofon dhe kontroll të volumit Reduktimi i zhurmës të pajtueshme me iPhone 13/13 Mini/13 Prp/13 Pro Max/12/11/10/XR/SE/XS Max/X/8/8 Plus /7 /7 plus

$10,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta