Ofertat e teknologjisë

Kufje me 2 paketë iPhone me tel Kufje Apple MFi të certifikuara në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me iPhone 13/13 Pro Max/12/SE/11/XR/XS/XS Max/8/7 Mbështet të gjitha iOS

$11,99

Kategori: tag:

【Cilësi perfekte e zërit stereo】: Dizajni unik i lehtë në vesh redukton zhurmën e jashtme dhe e mban muzikën të pastër. Ky kufje me tela ka një membranë për thithjen e goditjeve dhe një njësi gjeneruese të zërit me cilësi të lartë, e cila ka ndjeshmëri dhe reduktim më të mirë të zhurmës se kufjet tradicionale dhe mund të arrijë cilësi të mirë të zërit edhe me pajisje të zakonshme. .
【Si të përdorni kufjet】: Fillimisht duhet të aktivizoni Bluetooth-in e celularit, më pas të futni kufjet në celular, pas disa sekondash do të shfaqet një dritare dhe duhet të klikoni “Lidhu me iCloud” . (Përdorimi i dytë do të lidhet automatikisht)
【Përputhshmëri e përsosur】: Kufjet Lightning janë të certifikuara MFi, të përshtatshme për të gjitha pajisjet me ndërfaqe Lightning, të pajtueshme me iPhone 13/13Mini/13Pro/13Pro Max/SE/12/12Mini/12Pro/12Pro Max/11/11 Pro/ X / XS / XS Max / XR / 8 / 8Plus / 7 / 7Plus / ipad / ipod dhe i pajtueshëm me të gjitha sistemet iOS
【 Telekomanda dhe mikrofoni】: Kufje për kontrolluesin e integruar të iPhone me mikrofon pa duar me cilësi të lartë. Kontrollet e muzikës dhe volumit janë krijuar për të luajtur/ndërprerë muzikën, për të ngritur/ulur volumin, këngën tjetër dhe të mëparshme, për t'iu përgjigjur/ndërprerë telefonatave për të zgjuar Siri. Ju mund t'i kryeni këto veprime pa e nxjerrë telefonin nga çanta ose xhepi, duke i liruar duart.
【Dizajni i anulimit të zhurmës】: Dizajn ergonomik ultra i lehtë në vesh me material të fortë izolues të zhurmës për të reduktuar zhurmën e jashtme dhe për të minimizuar rrjedhjen e zërit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje me tela iPhone me 2 paketë Kufje Apple MFi të certifikuara në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshme me iPhone 13/13 Pro Max/12/SE/11/XR/XS/XS Max/8/7 Mbështetje për të gjitha iOS ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Kufje me 2 paketë iPhone me tel Kufje Apple MFi të certifikuara në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me iPhone 13/13 Pro Max/12/SE/11/XR/XS/XS Max/8/7 Mbështet të gjitha iOS
Kufje me 2 paketë iPhone me tel Kufje Apple MFi të certifikuara në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me iPhone 13/13 Pro Max/12/SE/11/XR/XS/XS Max/8/7 Mbështet të gjitha iOS

$11,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta