4 Paketë kufje me tela me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për telefonat celularë, tabletët, MP3 dhe pajisje të tjera audio 3,5 mm

$10,99

Kategori: tag:

Kontrolli me tela brenda veshit: Mikrofoni i integruar dhe telekomanda, i përshtatshëm për telefonata pa duar, mund të luani/ndaloni muzikën me lehtësi përmes butonit shumëfunksional në kufje.
Dizajni në vesh: Kufjet në vesh janë të përshtatshme për shumicën e kanaleve të veshit. Kufjet tona me tela me mikrofon mund të përshtaten me formën e veshëve tuaj dhe nuk do të bien lehtë.
Cilësi e mirë e zërit: Kufjet me tela VddSmm ju ofrojnë cilësi të qartë dhe reale të zërit, duke ju lejuar të shijoni muzikë të mrekullueshme.
Përputhshmëri e gjerë: Kufjet me tela nuk kanë nevojë të lidhen me Bluetooth, në prizë dhe luaj dhe mund të përdoren me telefona celularë, PC dhe laptopë me fole kufjesh 3,5 mm.
Cilësia e kufjeve: Produktet tona kanë kaluar teste të rrepta të cilësisë. Nëse keni probleme me cilësinë, ju lutemi na kontaktoni, ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje të kënaqshme sa më shpejt të jetë e mundur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet me tel me 4 pako me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për telefona celularë, tableta, MP3 dhe pajisje të tjera audio 3,5 mm”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

4 Paketë kufje me tela me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për telefonat celularë, tabletët, MP3 dhe pajisje të tjera audio 3,5 mm
4 Paketë kufje me tela me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për telefonat celularë, tabletët, MP3 dhe pajisje të tjera audio 3,5 mm

$10,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta