Ofertat e teknologjisë

Kufje pa tela të edicionit të ri 2022, kufje Bluetooth 5.1 me stereo HiFi dhe mikrofon, kohë loje 100 orë me ekran LED, kufje sportive me valë me kontroll me prekje

$25,48

Kategori: tag:

[100H Playtime & Display Power LED]: Kutia e karikimit me kapacitet baterie 2600 mAh siguron karikim të shumëfishtë për të dy kufjet, me çdo kufje që zgjat deri në 8 orë (60% vëllim) me një karikim të vetëm. Prandaj, mund të shijoni deri në 100 orë muzikë gjithsej duke marrë me radhë.
[Stereo Immersive Sound & Superior Clear Call]: Këto kufje muzikore me altoparlantë 10 mm dhe diafragmë të përbërë tre-shtresore japin bas të fuqishëm, trefishim mbresëlënës dhe një rreze mesatare të qartë. Çdo kufje ka një mikrofon të integruar të dedikuar për thirrjet. Teknologjia e reduktimit të zhurmës CVC 8.0 u mundëson të tjerëve t'ju dëgjojnë shumë qartë kur flasin me ju.
[Lidhja ultra e shpejtë Bluetooth]: Q26 me çip të avancuar Bluetooth 5.1. Kur hiqni kufjet me valë nga kutia e karikimit, ato do të lidhen automatikisht me pajisjen e mëparshme të çiftuar. Gama mund të jetë deri në 15 metra larg (pa pengesa). Kur e vendosni sërish, kufjet Bluetooth do të fiken dhe do të karikohen automatikisht.
[Dizajn ergonomik dhe i lehtë]: Sipërfaqja dhe këndi i pjesës së brendshme të kufjeve Q26 janë lustruar dhe rafinuar vazhdimisht për të vendosur një ekuilibër midis bukurisë dhe rehatisë dhe për ta bërë atë të rehatshme për t'u veshur. Gjithashtu, një kufje e vetme peshon vetëm 4,5 g, duke e bërë atë të lehtë si një pendë dhe të matur në vesh. Dizajni ergonomik siguron një përshtatje të rehatshme dhe të sigurt që nuk del nga veshët, veçanërisht për sport, stërvitje ose për të shkuar në palestër.
[IPX7 Sweatproof & Easy Touch Control]: Këto kufje Bluetooth janë vlerësuar me IPX7 të papërshkueshëm nga uji, nano-veshja në sipërfaqen e kufjeve mund të parandalojë depërtimin e ujit dhe djersës, të cilat mund t'i përdorni si kufje sportive me valë Gjatë përdorimit, mund të prekni cilindo nga kufjet për të kontrolluar telefonin, si çelësi i muzikës, rregullimi i volumit, telefonatat, asistenti zanor, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje pa tela edicioni i ri 2022, kufje Bluetooth 5.1 me stereo dhe mikrofon HiFi, kohë loje 100 orë me ekran LED, kufje sportive me valë me kontroll me prekje”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Kufje pa tela të edicionit të ri 2022, kufje Bluetooth 5.1 me stereo HiFi dhe mikrofon, kohë loje 100 orë me ekran LED, kufje sportive me valë me kontroll me prekje
Kufje pa tela të edicionit të ri 2022, kufje Bluetooth 5.1 me stereo HiFi dhe mikrofon, kohë loje 100 orë me ekran LED, kufje sportive me valë me kontroll me prekje

$25,48

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta