IPX8 Mp3 nën ujë, kufje noti 8 GB, Punoni për 6-8 orë Nën ujë 3 metra me funksion të rastësishëm - E zezë

$51,99

Kategori: tag:

🏊【DIZAJN UNIK】: Kufjet dhe luajtësi kryesor USB janë të dizajnuara në mënyrë të pavarur, lirojnë duart tuaja dhe rregullojnë kornizën që t'i përshtatet kokës tuaj ashtu siç dëshironi. Riprodhuesi kryesor USB i shkëputshëm mund të përditësojë skedarët tuaj muzikorë në çdo kohë nëse dëshironi.
🏊【8 GB KUJTESË E NDËRTUAR】: Mund të shkarkohen deri në 2000 këngë, mbështesin shumë formate audio, nuk janë më të mërzitshme kur notoni, surfoni ose zhyteni, shijoni muzikën në çdo kohë dhe kudo.
🏊【KAMPA TË VESHËVE TË PARAQITURA nga UJË DHE DIZAJNI TË HUMANIZUAR】: IPX8 i papërshkueshëm nga uji e bën realitet të shijoni muzikën nën ujë, vjen me një tapë veshi spirale me dizajn të humanizuar, përshtatet në mënyrë të përkryer në veshin tuaj dhe KURRË nuk bie apo dhemb veshi.
🏊【JUTËSUESHËM DHE REZISTENT NXEHTËSOR】: IPX8 e tij bën të mundur dëgjimin e muzikës nën ujë. Materiali i tij rezistent ndaj nxehtësisë do ta mbajë atë të funksionojë edhe në ujë të nxehtë nën 60℃, kështu që ju mund të shijoni muzikë nën dush ose burim të nxehtë.
🏊【LUAJ TË RASTËSISHME OSE ME PORËZUAR】: Ky mp3 player i aktiviteteve sportive me bazë uji është i përsosur për E-LIBR dhe për të luajtur muzikë të ngarkuar paraprakisht në çdo kusht. mund të ndryshoni rendin e riprodhimit ose riprodhimin e rastësishëm. I përshtatshëm për qëllimin.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet e notit IPX8 Mp3, 8 GB, të papërshkueshëm nga uji, funksionojnë për 6-8 orë nën ujë 3 metra me funksion të rastësishëm – E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

IPX8 Mp3 nën ujë, kufje noti 8 GB, Punoni për 6-8 orë Nën ujë 3 metra me funksion të rastësishëm - E zezë
IPX8 Mp3 nën ujë, kufje noti 8 GB, Punoni për 6-8 orë Nën ujë 3 metra me funksion të rastësishëm - E zezë

$51,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta