Mbulesa e kwmobile E përputhshme me Kobo Forma - Kasë ebook me përplasje - Harta Botërore

Pajtueshmëria: E përputhshme me Kobo Forma.
BUTONAT E AKSUESHME: Me kapakun inteligjent ju mund të përdorni lehtësisht çdo buton dhe portë pa hequr kutinë, falë saktësisë së brazdave.
KAPAKU MAGNETIK: Ky mbrojtës me kapak dhe mbyllje magnetike ju lejon të mbyllni me lehtësi e-librin tuaj. Ekrani i lexuesit tuaj elektronik do të mbetet i mbrojtur kur nuk e përdorni.
LËKURË SINTETIKE: Kutia e librit përmban një dizajn të fortë plastik brenda. Nga ana e jashtme është prej lëkure sintetike në mënyrë që të keni mbrojtje shtesë kundër goditjeve dhe të jeni të butë në prekje.
PAMJE MË MIRË: Mbështetja lejon që pajisja juaj të mbështetet për një pamje më të mirë të skedarëve tuaj të medias. Përveç kësaj, falë kësaj mbështetjeje, celulari nuk do të rrëshqasë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kasë për kwmobile e përputhshme me Kobo Forma – Kasë ebook me flap – World Map”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e kwmobile E përputhshme me Kobo Forma - Kasë ebook me përplasje - Harta Botërore
Mbulesa e kwmobile E përputhshme me Kobo Forma - Kasë ebook me përplasje - Harta Botërore

$10,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta