LG TV 75UQ80006LB – TV inteligjent webOS22 75 inç (189 cm) 4K UHD, Procesor me fuqi të lartë 4K a5 Gen 5, i pajtueshëm me formatet HDR 10, HLG dhe HGiG

$917,15

Kategori: tag:

Smart TV i lehtë, intuitiv dhe me inteligjencë artificiale
Përvoja audiovizive: E pajtueshme me formatet HDR10 Pro / HDR HLG / HDR HGiG
Procesor me fuqi të lartë 4K a5 Gen 5: Saktësia e madhe e toneve dhe ngjyrave, që vepron në 576 zona të çdo kornize / LED direkt. Identifikon objektet në lëvizje për të shkallëzuar dhe simuluar tingullin rrethues 5.1 kanalesh
Ekosistemi i hapur dhe inteligjent (ThinQ): TV inteligjent webOS22/ E përputhshme me Apple Home Kit, Google, Alexa/ Kontrolli me zë i të gjitha pajisjeve tuaja inteligjente të përputhshme.
Karakteristikat e lojës: Cloud Gaming (Stadia)/ Menyja ekskluzive e lojërave/ALLM (Vonesë e ulët <19 ms)/HGiG

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Televizor LG 75UQ80006LB – TV 22 inç (75 cm) webOS189 Smart 4K UHD, Procesor me fuqi të lartë 4K a5 Gen 5, i pajtueshëm me formatet HDR 10, HLG dhe HGiG”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

LG TV 75UQ80006LB – TV inteligjent webOS22 75 inç (189 cm) 4K UHD, Procesor me fuqi të lartë 4K a5 Gen 5, i pajtueshëm me formatet HDR 10, HLG dhe HGiG
LG TV 75UQ80006LB – TV inteligjent webOS22 75 inç (189 cm) 4K UHD, Procesor me fuqi të lartë 4K a5 Gen 5, i pajtueshëm me formatet HDR 10, HLG dhe HGiG

$917,15

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta