Levë kontrolluesi i lojërave USB me dridhje të dyfishta QUMOX për PC

$12,99

Kategori: tag:

USB 2.0 lojërash. Prizë dhe luaj. Dizajn i lehtë.
Dominoni lojërat tuaja me këtë levë USB me 10 butona për PC!
I emëruar sipas kontrollorëve, kjo jastëk gëzimi ofron kontrollin përfundimtar për lojërat tuaja të preferuara.
Ka katër butona kontrolli si dhe katër butona shpatullash për të caktuar veprime specifike në lojërat tuaja.
Ky bllok lojërash USB ju ofron një ndjenjë realiste. Motor me dridhje të dyfishtë. 15 butona dhe 2 analoge.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kontrolluesi i lojërave USB me dridhje të dyfishta QUMOX për PC”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Levë kontrolluesi i lojërave USB me dridhje të dyfishta QUMOX për PC
Levë kontrolluesi i lojërave USB me dridhje të dyfishta QUMOX për PC

$12,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta