Lexues i librave elektronikë Bewinner 7 inç, ekran shumëngjyrësh i papërshkueshëm nga uji me lexues elektronik ultra të hollë ultra të hollë ARM9 për Windows XP/Vista/Linux (kartë TF 4G)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Bewinner 7 inç lexues librash elektronikë Ekran shumëngjyrësh i papërshkueshëm nga uji me E-lexues ultra të hollë ultra të hollë ARM9 për Windows XP/Vista/Linux (4G TF Card)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lexues i librave elektronikë Bewinner 7 inç, ekran shumëngjyrësh i papërshkueshëm nga uji me lexues elektronik ultra të hollë ultra të hollë ARM9 për Windows XP/Vista/Linux (kartë TF 4G)
Lexues i librave elektronikë Bewinner 7 inç, ekran shumëngjyrësh i papërshkueshëm nga uji me lexues elektronik ultra të hollë ultra të hollë ARM9 për Windows XP/Vista/Linux (kartë TF 4G)

$37,97

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta