Lexues elektronik i librave ASHATA 7 inç, lexues i librave elektronikë i papërshkueshëm nga uji, Ekran shumëngjyrësh me rezolucion të lartë, 4 GB / 8 GB / 16 GB kartë TF me mbështetje (8G)

【Trup i papërshkueshëm nga uji dhe i integruar】 - Dizajn i papërshkueshëm nga uji për mbrojtje efektive nga spërkatjet. Nuk mund të zhytet në ujë. Dizajni i integruar i trupit është i hollë sa 11 mm, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm.
【7 inç lexues e-librash】 - Ekran elektronik ultra i qartë 7 inç, tekst i qartë, që rikthen përvojën e leximit të bazuar në letër. Miratoni bërthamën e integruar ARM9 me shpejtësi të lartë.
【Pa reflektim të dritës】 - Butoni i pavarur i rrokullisjes së librit, kapitujt e shikimit paraprak të librit, imazhet e vogla, lehtësisht për të gjetur atë që dëshironi të lexoni. Nuk ka reflektim nën rrezet e forta të diellit.
【Funksione të ndryshme multimediale të integruara】 - Asistent leximi, rregulloni ndriçimin, ngjyrën dhe fontin e madhësisë së shkronjave për të lehtësuar lodhjen nga leximi. Muzikë e integruar, video, foto dhe funksione të tjera multimediale.
【Shto funksionin e faqeshënuesit】 – Mund ta kapërceni faqen dhe të shtoni një faqeshënues. Nuk ka nevojë të lexohet përsëri. Lexoni drejtpërdrejt faqen e faqeshënuesve që keni shtuar herën e fundit. Bateria e integruar 2100 mAh, karikimi një herë mund të zgjasë për disa javë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Lexues elektronik i librave ASHATA 7 inç, lexues i librave elektronikë i papërshkueshëm nga uji, Ekran shumëngjyrësh me rezolucion të lartë, 4 GB / 8 GB / 16 GB kartë TF me mbështetje me memorie (8G)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lexues elektronik i librave ASHATA 7 inç, lexues i librave elektronikë i papërshkueshëm nga uji, Ekran shumëngjyrësh me rezolucion të lartë, 4 GB / 8 GB / 16 GB kartë TF me mbështetje (8G)
Lexues elektronik i librave ASHATA 7 inç, lexues i librave elektronikë i papërshkueshëm nga uji, Ekran shumëngjyrësh me rezolucion të lartë, 4 GB / 8 GB / 16 GB kartë TF me mbështetje (8G)

$90,55

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta