Billow Technology E03T – Libër elektronik me ekran me prekje, gri dhe blu

Ekran, bojë elektronike
4 GB memorie të brendshme dhe karta, micro SD deri në 32 GB
Rezoluta, 800600
Ekran me prekje

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Billow Technology E03T – Libër elektronik me ekran me prekje, gri dhe blu”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Billow Technology E03T – Libër elektronik me ekran me prekje, gri dhe blu
Billow Technology E03T – Libër elektronik me ekran me prekje, gri dhe blu

$93,68

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta