Lloji C Memory USB 128gb, Pendrive USB C 128 GB 2 në 1 Type CY USB 2.0 Memory Flash 128gb për smartphone Android, Windows, Android, PC, Tablet, Ruajtja e të Dhënave të Jashtme etj (e Zezë)

$11,59

Kategori: tag:

USB Flash Drive 2-në-1: E pajisur me 2 porte të ndryshme (porta e tipit C dhe USB 2.0 standarde), e cila mundëson ndarjen dhe transferimin e të dhënave ndërmjet platformave të shumta dhe liron shpejt shumë hapësirë ​​në telefonin tuaj.
Përputhet gjerësisht: Kjo pajisje USB me përputhshmëri të lartë, si PC, tablet, makina, altoparlantë, Për Huawei P30/P20/P20 Pro/Mate 20/Mate 20 Pro/Mate 10/Mate 10 Pro/Samsung/OnePlus 6/6t/ 5t / 5 / XIAOMI. Kjo ju lejon të transferoni skedarë dhe të dhëna midis telefonave inteligjentë, tabletëve dhe PC-ve në vend që të përdorni shërbimet cloud.
Lehtë për t'u përdorur: Plug & Play, nuk nevojiten aplikacione ose softuer shtesë. Pajisja Android duhet së pari të aktivizojë funksionin OTG. Mund të shikoni filma, të dëgjoni muzikë, të bëni fotografi, të regjistroni video dhe të menaxhoni të dhënat/skedarët në USB flash drive menjëherë pasi ta lidhni atë.
Dizajni portativ: Me një unazë të vogël, USB flash drive mund të varet në një zinxhir çelësash dhe të bartet kudo.
E rëndësishme: Formati i parazgjedhur i diskut është FAT32 pasi ky është formati i njohur nga telefonat dhe tabletët.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Type C USB Flash Drive 128gb, USB C Pendrive 128 GB 2 në 1 Lloji CY USB 2.0 Flash memorie 128gb për telefonat inteligjentë Android, Windows, Android, PC, tableta, ruajtje të të dhënave të jashtme etj (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lloji C Memory USB 128gb, Pendrive USB C 128 GB 2 në 1 Type CY USB 2.0 Memory Flash 128gb për smartphone Android, Windows, Android, PC, Tablet, Ruajtja e të Dhënave të Jashtme etj (e Zezë)
Lloji C Memory USB 128gb, Pendrive USB C 128 GB 2 në 1 Type CY USB 2.0 Memory Flash 128gb për smartphone Android, Windows, Android, PC, Tablet, Ruajtja e të Dhënave të Jashtme etj (e Zezë)

$11,59

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta