Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King, PlayStation 4

$19,95

Opsionet e personalizuara të filtrit të krijuara për të përsëritur televizorët klasikë CRT dhe lloje të tjera të njohura të ekranit
Versione të shumëfishta të të dyja lojërave – Luaj përmes disa versioneve të ndryshme të lojërave të dashura Aladdin dhe The Lion King që janë krijuar gjatë viteve, duke përfshirë versionet e konsolës dhe ato të dorës; përfshin gjithashtu një version krejtësisht të ri të quajtur "Final Cut" i Aladdin, i zhvilluar ekskluzivisht për këtë koleksion, duke shfaqur rregullime të vështirësisë, përmirësime të kamerës, rregullime të gabimeve, si dhe disa surpriza shtesë për fansat
Kthejeni prapa dhe kurseni në kohë reale, modaliteti interaktiv i lojës së spektatorit
Modaliteti i muzeut në prapaskenë me galeri të shumta që përmbajnë qindra imazhe koncepti HD dhe vepra arti dhe materiale marketingu të papublikuara më parë, plus kolonat zanore zyrtare
Modaliteti i muzeut në prapaskenë me galeri të shumta që përmbajnë qindra imazhe koncepti HD dhe vepra arti dhe materiale marketingu të papublikuara më parë, plus kolonat zanore zyrtare

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King, PlayStation 4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King, PlayStation 4
Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King, PlayStation 4

$19,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta