Përforcuesi i sinjalit WiFi Maxesla - Përsëritës WiFi 300 Mbps Përforcues WiFi 2.4 GHz, me Ethernet WAN/LAN, mbështetje për antenën e dyfishtë AP/përsëritës, Zgjerues WiFi

【Përputhshmëri e gjerë】 Ky përforcues Wifi është certifikuar dhe është i përputhshëm me pothuajse të gjithë ruterat dhe pajisjet në tregun spanjoll, si iOS, Android, PC, pajisjet Echo/Alexa dhe prizat inteligjente. Përsëritësi WiFi ka një port Gigabit Ethernet dhe modalitetin opsional të pikës së aksesit, i cili mund të sigurojë lehtësisht një rrjet për pajisjen tuaj nëpërmjet një kablloje Ethernet.
【Forca e qëndrueshme e sinjalit】Shpejtësia pa tela prej 300 Mbps, zgjeron në mënyrë perfekte sinjalin me valë në zonat ku nuk arrinte më parë. Mbështet dhe është në përputhje me pajisjet WIFI të sinjaleve 802.11b/g/n dhe 2.4 GHz.
【Performancë e lartë】 Është i pajisur me dy antena të jashtme 2dBi gjithëdrejtimshe për sinjal më të qëndrueshëm dhe performancë më të mirë. Vendoseni përforcuesin midis ruterit dhe zonës së sinjalit të dobët për të eliminuar zonën e vdekur të sinjalit wifi dhe për të arritur lehtësisht mbulimin e rrjetit.
【Konfigurimi me një buton WPS】Ky Zgjerues Wi-Fi Wireless Range mbështet konfigurimin WPS me një buton, i thjeshtë dhe i përshtatshëm për t'u konfiguruar në telefonin, tabletin, PC-në tuaj, i aksesueshëm nga pothuajse çdo pajisje, përfshirë sistemet iOS dhe Android. Butoni RST mund të përdoret për të rivendosur cilësimet e fabrikës.
【Instalim i lehtë】 Përsëritës WiFi me dizajn prizë muri, që e bën të lehtë instalimin dhe lëvizjen. lidheni, lidheni me përsëritësin përmes WiFi, zgjidhni modalitetin dhe keni mbaruar. në telefonin, tabletin ose PC-në tuaj. Mund të operohet. Kudo që të lidheni me internetin, krijoni një pikë të çastit Wi-Fi.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përforcues i sinjalit WiFi Maxesla – Përforcues WiFi 300 Mbps 2.4 GHz, me Ethernet WAN/LAN, Mbështetje Ap/Përsëritës me Antena të Dyfishta, Zgjerues WiFi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përforcuesi i sinjalit WiFi Maxesla - Përsëritës WiFi 300 Mbps Përforcues WiFi 2.4 GHz, me Ethernet WAN/LAN, mbështetje për antenën e dyfishtë AP/përsëritës, Zgjerues WiFi
Përforcuesi i sinjalit WiFi Maxesla - Përsëritës WiFi 300 Mbps Përforcues WiFi 2.4 GHz, me Ethernet WAN/LAN, mbështetje për antenën e dyfishtë AP/përsëritës, Zgjerues WiFi

$20,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta