Mbështetje vertikale RIXOW PS4 me 2 ventilatorë ftohës, stacion karikimi me kontrollues Playstation 4 me tregues LED dhe 3 porte USB

$24,99

🎮【E sigurtë dhe e ftohtë】 Kjo stendë vertikale për PS4 ka 2 tifozë për të shpërndarë nxehtësinë nga konsola juaj Playstation 4 për funksionimin e duhur. Ai e mban gjithmonë PS4 në temperaturën e duhur, siguron që sistemi të funksionojë në mënyrë të qëndrueshme dhe të shmangë problemet e shkaktuara nga mbinxehja.
🎮【Kompakte dhe e gjithanshme】 Tifozja e PlayStation 4 ka 3 shpërndarës USB për karikim dhe transferim të të dhënave, të përshtatshme për tableta, celularë. Forma e thjeshtë vertikale mund të kursejë hapësirë, dhe me 4 këmbë të qëndrueshme gome për të ruajtur stabilitetin, kështu që nuk do të bjerë pajisjet dhe është e sigurt dhe e besueshme.
🎮【Stacioni i karikimit me kontrollues të dyfishtë】Stabilisti vertikal i ftohësit PS4 mund të karikojë 2 kontrollues në të njëjtën kohë ose mund të karikojë vetëm një kontrollues, gjë që është shumë e përshtatshme. Treguesi i fuqisë LED: "i kuq" i ngarkuar plotësisht; "blu" i ngarkuar.
🎮【Instalim shumë i lehtë】 Thjesht duhet të vendosni PS4-në tuaj në bazë dhe ta lidhni me kabllon që ka baza. Ky kabllo i vogël USB fuqizon gjithçka. Porta dhe tifozët do të furnizohen me energji së bashku me portat e karikimit.
🎮【Shënim】Përshtatet për Sony PlayStation 4. NUK përputhet me PS4 SLIM dhe PS4 Pro. Ne ofrojmë një garanci njëvjeçare për produktin. Nëse ka një problem me produktin ose nuk jeni të kënaqur me tifozin e PS4, mund të na kontaktoni dhe ne patjetër do t'ju ofrojmë zgjidhjen perfekte.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Drejtues vertikal RIXOW PS4 me 2 ventilatorë ftohës, stacion karikimi i kontrolluesit Playstation 4 me tregues LED dhe 3 porte USB”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbështetje vertikale RIXOW PS4 me 2 ventilatorë ftohës, stacion karikimi me kontrollues Playstation 4 me tregues LED dhe 3 porte USB
Mbështetje vertikale RIXOW PS4 me 2 ventilatorë ftohës, stacion karikimi me kontrollues Playstation 4 me tregues LED dhe 3 porte USB

$24,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta