Mbajtëse karte ngjitëse SUPGEAR Mbajtëse kartash universale për telefonat inteligjentë iPhone dhe Android-vjollcë

【MBAJTJA E KARTESËS SË TELEFONIT】Mund të mbani 2-3 karta në të njëjtën kohë, të paketoni kartat tuaja të kreditit, kartat e identitetit ose patentë shoferi ose karta të tjera të vogla me këtë mbajtës, duke shmangur telashet e mbajtjes së një portofoli të rëndë, super i përshtatshëm.
【KULETA NGJITES E KARTELËS SË TELEFONIT】Kontaktojeni këtë kuti në telefonin tuaj celular me shirit ngjitës 3M. Mbajtësi i kartës së telefonit do të jetë një artikull i përsosur zëvendësues për portofolin, kapësen e parave dhe mbajtësin e identitetit.
【DIMENSION】Mbajtëse e kartës prej lëkure PU premium dhe pëlhurë elastike, është e qëndrueshme dhe e lehtë, nuk i shton asnjë peshë telefonit tuaj, ka përmasa përafërsisht 8,5 x 6,5 x 0,4 cm, i vogël dhe kompakt.
【XHEP KARTË KREDITI SHUMË KOMPATIBËL】mund të jetë një portofol ideal për iPhone/Samsung/Huawei/OnePlus/iPad/Tablet. Gjithashtu mund të përdoret për pjesën e pasme të kompjuterit, xhamin, drurin, dritaren e makinës, pultin. makinë, derë frigoriferi ose shtëpi. dera e përparme.
【APLIKIM I LEHTË】Sigurohuni që pjesa e pasme që duhet ngjitur të jetë e pastër dhe e sheshtë. Thjesht hiqni kapakun e ngjitëses dhe ngjiteni në anën e pasme të telefonit tuaj dhe përfundoni duke e shtypur butësisht.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mbajtësi i kartës ngjitëse SUPGEAR Mbajtës universal i kartës për telefona inteligjentë iPhone dhe Android-Purple”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbajtëse karte ngjitëse SUPGEAR Mbajtëse kartash universale për telefonat inteligjentë iPhone dhe Android-vjollcë
Mbajtëse karte ngjitëse SUPGEAR Mbajtëse kartash universale për telefonat inteligjentë iPhone dhe Android-vjollcë

$6,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta