Khanka Mbulesa e çantave të forta të udhëtimit për Polaroid Originals Nouveau One Step 2 /OneStep+ Plus/Polaroid Now i-Type Instant Camera (Vetëm kasë) (Gri)

【Material】(Vetëm kasë! Nuk ka kamerë brenda) E bërë nga kasë EVA Premium Mbron dhe ruan për Polaroid Originals OneStep 2/plus, kabllo USB dhe letër fotografike ZINK.
【Dizajni】 Komoditet zinxhir klasik për hapje dhe mbyllje të lehtë. Hapësirë ​​e bollshme për Polaroid Originals One step 2 / onestep + plus kamera e menjëhershme.
【Funksioni】 Rasti ynë mund t'i rezistojë goditjeve ose gërvishtjeve, gjysmë i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj goditjeve, elegant dhe i qëndrueshëm. Garantohet për të parandaluar çdo dëmtim të printerit tuaj të fotografive celular.
【Stili】 Ngjyra: mbulesë e zezë, brenda e bardhë. Paketa përfshin: një kuti (pa kamerë brenda)
【Garancia】 Rasti ynë përmban një dorezë shumë të rehatshme që lejon transportueshmëri të lehtë dhe të përshtatshme në lëvizje. Mbështetur nga një garanci 100% e kthimit të parave, kjo është një blerje krejtësisht pa rrezik; KLIKONI butonin portokalli për të porositur tani!

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mbulesa e çantave të udhëtimit të vështirë khanka për Polaroid Originals Nouveau One Step 2 /OneStep+ Plus/Polaroid Now i-Type Instant Camera (Vetëm kasë) (Gri)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Khanka Mbulesa e çantave të forta të udhëtimit për Polaroid Originals Nouveau One Step 2 /OneStep+ Plus/Polaroid Now i-Type Instant Camera (Vetëm kasë) (Gri)
Khanka Mbulesa e çantave të forta të udhëtimit për Polaroid Originals Nouveau One Step 2 /OneStep+ Plus/Polaroid Now i-Type Instant Camera (Vetëm kasë) (Gri)

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta