Meebook E-Reader P78 Pro | Ekran 7.8" Eink Carta 300PPI | Mbështet shkrimin e dorës | Dritë me ngjyra të rregullueshme të integruara | Android 11 | Oud Core | Mbështetje Google Play Store | 3 GB + 32 GB | Gri

$299,00

📘1. Ekran me prekje 7,8″ E-Ink: Ekran HD 1404*1872, dizajn pa korniza, madhësia më e mirë për leximin e gazetave dhe dokumenteve PDF, temperaturë e rregullueshme e ngjyrave për të siguruar lexueshmëri brenda dhe jashtë, ditën dhe natën. Modalitetet e errëta ofrojnë një mënyrë për të reduktuar lodhjen e syve, me efikasitet energjie dhe pa shkëlqim
📘2.Support Multi-Formats: Teknologji e optimizuar e shkronjave, mbështet formate të shumta në treg: PDF, EPUB, TXT, HTML, RTF, FB2, FB2.zip, DOC, DOCX, PRC, MOBI, CHM, PDB, DOC, JPG , PNG, GIF, BMP, PDF, DjVu, MP3, WAV, CBR, CBZ. Lexues profesional PDF: Përvojë e shkëlqyer e leximit të PDF-ve, kontrast bardh e zi me 24 nivele
📘3 Kapni imagjinatën tuaj dhe çdo mendim - Meebook P78 Pro funksionon pa probleme me stilolapsin aktiv me majë shkruese (shitet veçmas) për t'ju lejuar të merrni shënime të shkruara me dorë në eBooks dhe PDF. Funksioni i integruar i fletores i mban pranë të gjitha shënimet tuaja dhe mund ta kthejë shkrimin tuaj në tekst të pastër. Mundësitë janë të pakufishme
📘4. Shijoni librat audio me Audible: Vjen me altoparlantë të integruar, çiftoni me kufje Bluetooth për të kaluar pa probleme midis leximit dhe dëgjimit, dëgjoni historinë tuaj
📘5. Sistemi Android 11: Vjen me CPU me katër bërthama dhe më të shpejtë, sinjal WIFI me dy marka, Android 11 me burim të hapur, siguron që të mund të instaloni mijëra aplikacione të palëve të treta, Bluetooth, transferim të të dhënave WIFI, hapësirë ​​ruajtëse 3G+32G të mjaftueshme për të mbajtur bibliotekën tuaj private plot

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Meebook E-Reader P78 Pro | Ekran 7.8" Eink Carta 300PPI | Mbështet shkrimin e dorës | Dritë me ngjyra të rregullueshme të integruara | Android 11 | Oud Core | Mbështetje Google Play Store | 3 GB + 32 GB | gri"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Meebook E-Reader P78 Pro | Ekran 7.8" Eink Carta 300PPI | Mbështet shkrimin e dorës | Dritë me ngjyra të rregullueshme të integruara | Android 11 | Oud Core | Mbështetje Google Play Store | 3 GB + 32 GB | Gri
Meebook E-Reader P78 Pro | Ekran 7.8" Eink Carta 300PPI | Mbështet shkrimin e dorës | Dritë me ngjyra të rregullueshme të integruara | Android 11 | Oud Core | Mbështetje Google Play Store | 3 GB + 32 GB | Gri

$299,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta