Çanta tabletash najloni MyGadget 10" - këllëf i mbushur për Apple iPad 9.7 inç (Air, Pro) Mini, Samsung Galaxy Tab S3 - Blu e errët

Mbulesa PRAKTIKE – Kjo mëngë e lehtë dhe e hollë është ideale për të mbrojtur tabletin tuaj gjatë udhëtimit.
MBROJTJE E PLOTË – Shtresa e jashtme e papërshkueshme nga uji mbron iPad-in tuaj nga uji, ndërsa rreshtimi i brendshëm i butë prej kadifeje mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet dhe pluhuri.
ANTI URTO – Kjo çantë e mbushur lehtë mbron tabletin tuaj nga ndikimet e vogla. Është ideale për ta mbajtur në çantë, valixhe ose çantë shpine. Kasa ka një xhep të jashtëm me zinxhir për kufjet, kabllon e karikuesit dhe celularin.
KOMPATIBLE – Me pajisje 10 inç si Kindle & Mini Pads, Apple iPad 9.7″ Tablet (Pro), Mini 4; Samsung Galaxy Tab S3 A7 Lite S7 / AZ Fold 2, Huawei MediaPad M5 (Lite) / T3 / T5; Lenovo Tab 4 10 Plus / Tab P10 / Yoga Tab 3 Plus etj. – MASAT – 20 x 27 cm
SHËRBIMI I KLIENTIT 24/7. Ju do të merrni produktin tuaj me faturën tuaj duke përfshirë TVSH-në.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë tabletash najloni MyGadget 10″ – Këllëf i mbushur për Apple iPad 9.7 inç (Air, Pro) Mini, Samsung Galaxy Tab S3 – Blu e errët”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Çanta tabletash najloni MyGadget 10" - këllëf i mbushur për Apple iPad 9.7 inç (Air, Pro) Mini, Samsung Galaxy Tab S3 - Blu e errët
Çanta tabletash najloni MyGadget 10" - këllëf i mbushur për Apple iPad 9.7 inç (Air, Pro) Mini, Samsung Galaxy Tab S3 - Blu e errët

$14,40

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta