Orë inteligjente e lirë për meshkuj Ares DOOGEE, Orë inteligjente oksigjen për femrat, monitorim i rrahjeve të zemrës, orë sportive të papërshkueshme nga uji, 24 mënyra sportive, 3ATM Rezistente ndaj ujit Android iOS E zezë

💖Ora inteligjente e dizajnuar me stil Punk💖 Ora inteligjente DG Ares përdor integrimin 3D të aluminit të aviacionit për të ofruar një kornizë katrore dhe një pllakë të rrumbullakët për t'i bërë gjërat më elegant. Dizajni është i lëmuar, duke siguruar më shumë sipërfaqe për të bashkëvepruar me orën. Ka një shumëllojshmëri letrash muri për të zgjedhur, të cilat mund të shkojnë mirë me stile të ndryshme veshjesh.
💧1.32" Ekran HD +30m Gama e papërshkueshme nga uji Korniza është një shtresë nano-finish që parandalon gjurmët e gishtërinjve të lënë ndonjë gjurmë. Orë sportive DG Ares 1.32 m rezistente ndaj ujit, mos u shqetësoni më për larjen e duarve, spërkatjet, djersën dhe shiun.
⌚Njoftimi i inteligjencës gjatë gjithë ditës⌚ Gratë e orës inteligjente DG Ares mund të marrin njoftime në kyçin tuaj të dorës, nuk do të humbisni më asnjë mesazh ose telefonatë të rëndësishme. Dhe kjo orë inteligjente ka funksione më praktike, si parashikimi i motit, rikujtues i ulur, kronometër, kamerë në distancë, kontroll muzikor etj. Bëjeni jetën tuaj më aktive dhe më të përshtatshme.
🔋15 ditë Standby & Trup ultra i hollë🔋 Ora inteligjente për meshkuj DG Ares përdor dizajn më preciz qarku, trup të hollë 10,3 mm dhe bateri me kapacitet të madh, vetëm 47 g. Është zgjidhja më e mirë për rutinën tuaj të përditshme, jetëgjatësia e baterisë deri në 15 ditë dhe me një rrip silikoni miqësor ndaj lëkurës, të rehatshëm dhe kundër djersës. Sistemi i mbështetjes: iOS 9.0 e lart, Android 4.4 e lart
🏂Karakteristika të avancuara të shëndetit dhe fitnesit🏂 24 mënyra sportive, plotësojnë nevojat e shumicës së entuziastëve të sportit. Monitorimi i integruar 24-or i rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i oksigjenit në gjak, gjurmuesi i fitnesit Doogee DG Ares mund të zbulojë automatikisht rrahjet e zemrës suaj, duke bërë një analizë gjithëpërfshirëse të cilësisë së gjumit tuaj dhe t'ju ndihmojë të zhvilloni një mënyrë jetese më të shëndetshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Orë inteligjente e lirë për meshkuj Ares DOOGEE, Orë inteligjente për femra me oksigjen, monitorim i rrahjeve të zemrës, orë sportive të papërshkueshme nga uji, 24 mënyra sportive, 3ATM rezistente ndaj ujit Android iOS Black”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente e lirë për meshkuj Ares DOOGEE, Orë inteligjente oksigjen për femrat, monitorim i rrahjeve të zemrës, orë sportive të papërshkueshme nga uji, 24 mënyra sportive, 3ATM Rezistente ndaj ujit Android iOS E zezë
Orë inteligjente e lirë për meshkuj Ares DOOGEE, Orë inteligjente oksigjen për femrat, monitorim i rrahjeve të zemrës, orë sportive të papërshkueshme nga uji, 24 mënyra sportive, 3ATM Rezistente ndaj ujit Android iOS E zezë

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta