Orë inteligjente FYZXF LEM14, Rrip dore inteligjente i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.6G+4G 64MP+8MP Kamera e dyfishtë 5Mah Telefon Orë inteligjente me shumë funksione Android 1100

[Konfigurimi i fuqishëm i harduerit të orës inteligjente] Ekran IPS i plotë i rrumbullakët 1.6 inç, memorie e madhe 4 GB + 64 GB, procesor MTK6762 me dy bërthama 2.0 GHZ, Kamera e përparme 5 MP + Kamera anësore 8 MP, Bateri e madhe 1100 mAh.
[Orë inteligjente profesionale e papërshkueshme nga uji IP68 50 m] LEM14 është një orë inteligjente 4G që arrin vërtet IP68 50 m të papërshkueshme nga uji në botë. Performanca e saj e shkëlqyer e papërshkueshme nga uji ka marrë certifikimin profesional IP68, përdorimi i orës është më i gjerë, më i sigurt dhe më i gjatë.
Ora inteligjente me modalitete shumë sportive: LEM14 ka nëntë mënyra të gjurmimit të lëvizjeve, duke përfshirë ecjen, vrapimin, çiklizmin, basketbollin, badmintonin, madje edhe ecjen dhe jashtë rrugës, të cilat mund të regjistrohen në kohë reale, është miku juaj më i mirë gjatë aktiviteteve.
Ora inteligjente është menaxheri juaj personal i shëndetit: Ora inteligjente në kohë reale LEM14 mban automatikisht një rekord 24-orësh të rrahjeve të zemrës suaj. Dhe funksioni i alarmit të rrahjeve të zemrës, këto të dhëna do t'ju çojnë në një jetë të shëndetshme.
Orë inteligjente me shumë funksione: shkyçja e ID-së me fytyrë, biseda me video, mesazhe, telefonata 4G, funksioni i sinkronizimit të muzikës, harta, moti, alarmi, aplikacioni google, regjistrues tingulli i lënduar, kalendar, kërkimi zanor, kalkulator, hapamatës, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente FYZXF LEM14, Rrip dore inteligjente 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.6” 4G+64G 8MP+5MP Kamera e dyfishtë 1100Mah Telefon inteligjent me shumë funksione Android 10”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente FYZXF LEM14, Rrip dore inteligjente i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.6G+4G 64MP+8MP Kamera e dyfishtë 5Mah Telefon Orë inteligjente me shumë funksione Android 1100
Orë inteligjente FYZXF LEM14, Rrip dore inteligjente i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.6G+4G 64MP+8MP Kamera e dyfishtë 5Mah Telefon Orë inteligjente me shumë funksione Android 1100

$974,51

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta