Orë inteligjente FYZXF luetooth për iPhone Compass me presion pozicionimi GPS i papërshtatshëm për telefonat iPhone Android (madhësia: C) (B)

Ekran rrethor HD 1.3 inç me prekje të plotë, ekran me rreth të plotë me definicion të lartë, numërues të shumëfishtë të lezetshëm, qoftë jashtë apo brenda, me nivele të ndryshme ndriçimi me ekran me definicion të lartë, ju lejojnë të shihni me një shikim
Pozicionimi i shpejtë dhe i saktë i sistemit satelitor. Optimizimi i saktë një-për-një për skena komplekse (GPS, Beidou). Regjistroni çdo herë, gjurmë të sporteve tuaja në natyrë, gjurmim të saktë gjatë gjithë udhëtimit
Orë e shpejtë dhe e lehtë për regjistrimin e zërit për të regjistruar zërin që dëshironi. Mund të përdoret për studime, konferenca, biznes, intervista dhe udhëtime.
Mbështet kartën TF me memorie të madhe, mund të ruajë audio dhe video MP3/MP4. Muzika mund të luhet edhe pa u lidhur me Bluetooth.
Ne garantojmë cilësinë e produkteve tona. Dhe dorëzimi brenda 10-15 ditëve, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, faleminderit. Shpresojmë t'ju pëlqejë blerja. ;;

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente FYZXF luetooth për iPhone, busull pozicionimi GPS me presion, i papërshkueshëm nga uji, telefona iPhone Android (madhësia: C) (B)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente FYZXF luetooth për iPhone Compass me presion pozicionimi GPS i papërshtatshëm për telefonat iPhone Android (madhësia: C) (B)
Orë inteligjente FYZXF luetooth për iPhone Compass me presion pozicionimi GPS i papërshtatshëm për telefonat iPhone Android (madhësia: C) (B)

$2.691,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta