Orë inteligjente Amazfit Bip S 5ATM GPS GLONASS - Orë inteligjente me bluetooth dhe lidhje me Android dhe iOS - Versioni global (e zezë)

Rezistente ndaj ujit deri në 5 ATM dhe e lehtë: Me 5 ATM, ora inteligjente gps është e aftë të përballojë të gjitha aktivitetet tuaja të përditshme dhe mund ta vishni edhe duke notuar deri në 50 metra nën presionin e ujit. Është shumë i përshtatshëm për të mbajtur orën inteligjente ditën dhe natën; madje do të harroni se është aty në kyçin tuaj.
Ekran gjithmonë i ndezur dhe kontrolli i muzikës Bluetooth: Ora inteligjente e fitnesit ka një ekran transflektive me ngjyra 1.28" Gjithmonë ndezur me xham Corning Gorilla 3 dhe trup ultra të lehtë dhe të hollë. Mund të përdorni orën sportive Amazfit për të kontrolluar muzikën drejtpërdrejt nga ora juaj gjatë ushtrimeve, pa pasur nevojë të hiqni telefonin.
Njoftimet dhe alarmet: Do të merrni gjithashtu njoftime kur rrahjet e zemrës suaj tejkalojnë kufirin e rekomanduar Ora inteligjente android merr njoftime për thirrjet hyrëse, email, mesazhe dhe aplikacione të tjera pa pasur telefonin; përkujtues të ulur nëse keni qëndruar ulur shumë gjatë, kërkoni atë në telefon.
Fitnesi i orëve inteligjente Amazfit është i pajtueshëm me pajisjet që përdorin Android 4.4 ose iOS 9.0 e lart. GPS i integruar + GLONASS: Sistemi i tij GPS me precizion të lartë optimizohet vazhdimisht për t'ju ofruar të dhëna për ushtrimet tuaja në natyrë. Ekskluzive Huami-PAI (INTELEGJENCA E AKTIVITETIT PERSONAL) Shndërron të dhënat e rrahjeve të zemrës në një rezultat unik, personal, duke u treguar përdoruesve se sa aktivitet kanë nevojë për të qëndruar të shëndetshëm.
Monitorimi i rrahjeve të zemrës: Ora inteligjente AMAZFIT mat rrahjet e zemrës suaj 24 orë në ditë dhe ju jep një pamje gjithëpërfshirëse të sjelljes së zemrës suaj natë dhe ditë. Kur ushtroheni, ora ju informon për rrahjet e zemrës, në mënyrë që të përfitoni sa më shumë nga stërvitjet tuaja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Amazfit Bip S Smartwatch 5ATM GPS GLONASS -Orë inteligjente me bluetooth dhe lidhje me Android dhe iOS – Versioni global (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente Amazfit Bip S 5ATM GPS GLONASS - Orë inteligjente me bluetooth dhe lidhje me Android dhe iOS - Versioni global (e zezë)
Orë inteligjente Amazfit Bip S 5ATM GPS GLONASS - Orë inteligjente me bluetooth dhe lidhje me Android dhe iOS - Versioni global (e zezë)

$41,11

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta