GUALARU Smart Watch 2G për fëmijë me Chat, Telefonata, vendndodhje GPS (E bardhë)

✅ Orë inteligjente me GPS Locator + Wifi për Sigurinë e Fëmijëve
✅ Telefonata inteligjente me Orën mes Prindërve dhe Fëmijëve për të qëndruar në kontakt në Familje
✅ Ora inteligjente ka një buton sos me siguri; Shtypja do të telefonojë numrat e vendosur të telefonit
✅ Mund të zgjidhni kur të bëni një foto ose të dëgjoni mjedisin e fëmijës tuaj nga aplikacioni
✅ Gualaru Trust; Keni 30 ditë për t'u kthyer dhe 2 vjet garanci për këtë markë spanjolle

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “GUALARU Smart Watch 2G për fëmijë me Chat, Telefonata, vendndodhje GPS (E bardhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

GUALARU Smart Watch 2G për fëmijë me Chat, Telefonata, vendndodhje GPS (E bardhë)
GUALARU Smart Watch 2G për fëmijë me Chat, Telefonata, vendndodhje GPS (E bardhë)

$79,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta