Orë inteligjente për burra, telefon me Bluetooth, Monitor i presionit të gjakut Monitorues i palestrës Gjurmues i hapave, i papërshkueshëm nga uji, Orë inteligjente IP68

Orë inteligjente shumëfunksionale: Ofrohet funksioni i njohur i thirrjeve dykahëshe me Bluetooth, ndani librin e telefonit pas sinkronizimit me telefonin tuaj nëpërmjet SZOS APP. Altoparlanti dhe mikrofoni i integruar, gjithashtu mund të telefononi, t'i mbyllni telefonatat ose të çaktivizoni drejtpërdrejt përmes orës inteligjente, duke ju sjellë një mënyrë jetese më aktive dhe më të përshtatshme.
Monitoruesi i shëndetit: Me një algoritëm të zgjuar për të zbuluar më mirë rrahjet e zemrës dhe presionin e gjakut, gjurmoni automatikisht fazat e gjumit dhe kujdesuni për shëndetin tuaj fizik dhe mendor. Monitoruesi i gjumit do të vlerësojë cilësinë e gjumit tuaj gjatë natës, ju mund ta kuptoni më mirë cilësinë e gjumit për gjumë të lehtë, të thellë dhe të zgjuar. Mund të jetë një dhuratë e mirë për të moshuarit.
Gjurmimi i sporteve: Orë dore gjurmuese sportive 24 orëshe. Ju mund të dini mirë të dhënat e aktivitetit në kohë reale, hapat, distancën, sa kalori të djegura në minutë e kështu me radhë. IP68 i papërshkueshëm nga uji, 5 mënyra sportive që mund të zgjidhni, ecje në natyrë, ecje në ambiente të mbyllura, vrapim në natyrë, vrapim brenda dhe çiklizëm. IP68 i papërshkueshëm nga uji, i përshtatshëm për shumicën e sporteve ujore.
Kujtesa e mesazhit: Orë dixhitale me ekran të plotë 1.3 inç, e cila mund të shtyjë të gjithë mesazhin dhe t'ju njoftojë me dridhje ose bip, mund të vendosni llojin e alarmit në opsionin e zërit, kështu që nuk do të humbisni asnjë informacion të rëndësishëm. Për shembull, telefonatat, SMS, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Skype, Gmail, etj.
Jetë e gjatë e baterisë: Për shkak të baterisë polimer litium-jon 320 mAh, orët inteligjente mund të jenë në pritje deri në 10 ditë. Orë inteligjente për iPhone dhe telefon Android: E përputhshme me shumicën e iOS 8.0 dhe Android 5.0 më sipër. Ne i bëjmë produktet tona me ndërgjegje për të siguruar cilësinë e produkteve. Por nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me orët tona, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente për meshkuj, me telefon me Bluetooth, monitorues i presionit të gjakut, monitor i rrahjeve të zemrës, gjurmues fitnesi, i papërshkueshëm nga uji, Orë inteligjente IP68”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente për burra, telefon me Bluetooth, Monitor i presionit të gjakut Monitorues i palestrës Gjurmues i hapave, i papërshkueshëm nga uji, Orë inteligjente IP68
Orë inteligjente për burra, telefon me Bluetooth, Monitor i presionit të gjakut Monitorues i palestrës Gjurmues i hapave, i papërshkueshëm nga uji, Orë inteligjente IP68

$69,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta