Telefon me orë inteligjente WAYNORER për fëmijë, gjurmues GPS, thirrje zanore HD, IP67 i papërshkueshëm nga uji, buton SOS, kamerë, orë alarmi, dhurata për djem dhe vajza blu

Ora më e mirë inteligjente për fëmijë Ne kemi përgatitur orën më të mirë inteligjente për fëmijë me të cilën fëmija juaj do të jetë shumë i kënaqur. Ka ekran me prekje 1,44 inç, funksion cool GPS, shume i lehte ne perdorim, mund ta perdorni per te bere foto, per te bere foto, chat zanor, lojera matematike, ore me zile, anti-humbje, SOS, konsum te ulet energjie.fuqia e librit te telefonit. Kjo është e shkëlqyeshme për ditëlindjen / pushimet / fëmijët e Krishtlindjeve.
Funksioni i ftohtë GPS Pozicioni i saktë GPS + LBS, monitoroni fëmijën tuaj në çdo kohë. Ju gjithmonë e dini se ku është djali juaj.
Orë inteligjente HD me telefonata të dyanshme në të cilat fëmijët mund të shtojnë karta SIM 2G, mund të komunikojnë me fëmijët duke bërë telefonata, mesazhe zanore ose duke dërguar mesazhe me tekst dhe të telefonojnë deri në 10 kontakte të autorizuara përmes aplikacionit. Me orën inteligjente për fëmijë, ju mund të komunikoni dhe flisni me fëmijën tuaj në çdo kohë, kudo.
SOS-Safer Nëse fëmija ndodhet në një situatë të rrezikshme ose humbet, ora inteligjente e fëmijës ka një buton SOS. Fëmija mund të shtyp butonin SOS për 3 sekonda për të bërë një telefonatë në telefonin e konfiguruar më parë. Mund të konfiguroni deri në 3 numra SOS.
Funksione të tjera: modaliteti i orës së klasës, telefonata e zgjimit, hapametri, ndërfaqja e personalizueshme e përdoruesit dhe zile, deri në 72 orë kohë gatishmërie, aplikacioni falas shumëgjuhësh ELARI Safe Family i pajtueshëm me Android IOS

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Telefon me orë inteligjente WAYNORER për fëmijë, gjurmues GPS, thirrje zanore HD, IP67 i papërshkueshëm nga uji, buton SOS, Kamera, Orë me zile, Dhurata për djem dhe vajza blu”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Telefon me orë inteligjente WAYNORER për fëmijë, gjurmues GPS, thirrje zanore HD, IP67 i papërshkueshëm nga uji, buton SOS, kamerë, orë alarmi, dhurata për djem dhe vajza blu
Telefon me orë inteligjente WAYNORER për fëmijë, gjurmues GPS, thirrje zanore HD, IP67 i papërshkueshëm nga uji, buton SOS, kamerë, orë alarmi, dhurata për djem dhe vajza blu

$50,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta