Përsëritës WiFi Fanlce, Përforcues inteligjent WiFi me dy breza, pa ndërprerje 300 Mbps 2.4 GHz me valë me butonin WPS Porta e shpejtë Ethernet, WPS, Pika e hyrjes në modalitetin AP, e bardhë

【Eliminoni zonat e vdekura të Wi-Fi】 Përsëritësit WiFi zgjerojnë mbulimin tuaj ekzistues Wi-Fi për të ofruar deri në 300 Mbps lidhje me brez të gjerë në të gjithë shtëpinë tuaj. Transmetimi HD, lojërat në internet dhe aktivitetet e tjera me gjerësi bande nuk janë më problem!
【Shpejtësi super e lartë】 Mbështetje 2.4 GHz, mbulim i përmirësuar shumë me valë, sinjali shmang ndërhyrjet nga pajisjet e tjera dhe shpejtësia e transmetimit është më e shpejtë. Shpejtësia e besueshme e transmetimit të të dhënave deri në 300 Mbps që mbulon dhomën e gjumit, dyshemetë, banjën dhe kopshtin tuaj.
【Zgjerues 2 në 1 Wi-Fi Range】Ky përsëritës mbështet modalitetet AP/Përsëritës për të përmbushur nevojat e ndryshme të përdoruesve. Ai gjithashtu mbështet WPS me një buton, i përshtatshëm për shtëpi, udhëtime, zyrë, etj.
【Përputhshmëri e gjerë】Zgjeruesi është projektuar me portë Ethernet 10/100Mbps dhe përputhet me standardin IEEE802.11ac/a/b/g/n. Ai mbështet lidhjen me tela dhe punon me shumicën e ruterave të zakonshëm dhe kartave me valë në treg.
【Shërbimi i klientit pa probleme】Ne ofrojmë një garanci 24-orëshe për shërbimin ndaj klientit për çdo blerës të këtij përsëritësi wifi. Nuk ka më probleme me produktin ose shërbimin tonë. Ekipi ynë i klientëve profesionistë është gjithmonë në dispozicionin tuaj!

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përsëritës WiFi Fanlce, Përforcues inteligjent WiFi me dy breza pa ndërprerje 300 Mbps 2.4 GHz Wireless me butonin WPS Porta e shpejtë Ethernet, WPS, Pika e hyrjes në modalitetin AP, e bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritës WiFi Fanlce, Përforcues inteligjent WiFi me dy breza, pa ndërprerje 300 Mbps 2.4 GHz me valë me butonin WPS Porta e shpejtë Ethernet, WPS, Pika e hyrjes në modalitetin AP, e bardhë
Përsëritës WiFi Fanlce, Përforcues inteligjent WiFi me dy breza, pa ndërprerje 300 Mbps 2.4 GHz me valë me butonin WPS Porta e shpejtë Ethernet, WPS, Pika e hyrjes në modalitetin AP, e bardhë

$19,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta