Përsëritës WiFi Fonowt 300 Mbps/2.4G Përforcues i sinjalit WiFi Zgjerues WiFi i pajtueshëm me 4 modalitet, Zgjerues i rrezes WiFi Përforcues WiFi Mbulim i fuqishëm deri në 1200 sqft (e zezë)

📶🏡【Zgjidh problemin pa sinjal】Përsëritësi WiFi është projektuar posaçërisht për të përmirësuar mbulimin e sinjalit me valë, i kombinuar me antenë me fitim të lartë për mbulimin në distanca të gjata, mund të zgjidhë lehtësisht problemin e sinjalit të dobët në qoshe dhe pa sinjal në zonat e verbër. Zgjeroni mbulimin WiFi deri në 1200 metra katrorë, i përsosur për të mbuluar dhomën tuaj të gjumit, apartamentin, garazhin, kopshtin dhe më shumë.
🚀🌐【Rrjeti i qëndrueshëm me shpejtësi të lartë】Përforcuesi WiFi ofron shpejtësi deri në 300 Mbps në 2,4 GHz, zgjerimi i sinjalit të linjës me shpejtësi të lartë siguron transmetim më efikas të të dhënave dhe minimizon humbjen e transmetimit të të dhënave. Performancë që redukton ngrirjen dhe vonesën gjatë transmetimit në HD dhe lojërave në internet, ideale për skenarët e mbulimit të rrjetit shtëpiak.
🖥🎙【Modalitete të ndryshme pune】 Zgjeruesi i diapazonit WiFi mbështet katër mënyra: AP/Përsëritës/Ruter/Urë. Porta Ethernet e zgjeruesit WiFi mund ta kthejë lehtësisht lidhjen tuaj me tela të internetit në një pikë të re Wi-Fi në shtëpi, duke përmirësuar performancën e transmetimeve të rrjetit dhe duke zgjidhur problemet e rrjetit me tela. Mund të përdoret gjithashtu si një ruter për të dërguar sinjale wifi në pajisjet e tjera të rrjetit.
💠. Zgjeruesi WiFi mbështet protokollet e avancuara të enkriptimit të sigurisë me valë (WEP/WPA/WPA802.11), të cilat mund të parandalojnë në mënyrë efektive ndërhyrjet e jashtme me qëllim të keq, të parandalojnë të gjitha akseset e paautorizuara.
⏰⏳【Dizajn i humanizuar i instalimit】Ky përforcues WIFI nuk ka nevojë të instalojë asnjë softuer, sipas manualit të udhëzimeve, 5 hapa mund të konfigurohen lehtësisht. Ose mund të shtypni butonin WPS së bashku me ruterin për të zgjeruar lehtësisht WiFi brenda 10 sekondave. Përsëritësi wifi ka një funksion memorie, i cili mund të transferohet në priza të tjera pasi konfigurimi të jetë i suksesshëm.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përsëritës WiFi Fonowt 300Mbps/2.4G Përforcues i sinjalit WiFi Zgjerues WiFi i pajtueshëm me 4 modalitet, Zgjerues i rrezes WiFi Përforcues WiFi Mbulim i fuqishëm deri në 1200 sqft (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritës WiFi Fonowt 300 Mbps/2.4G Përforcues i sinjalit WiFi Zgjerues WiFi i pajtueshëm me 4 modalitet, Zgjerues i rrezes WiFi Përforcues WiFi Mbulim i fuqishëm deri në 1200 sqft (e zezë)
Përsëritës WiFi Fonowt 300 Mbps/2.4G Përforcues i sinjalit WiFi Zgjerues WiFi i pajtueshëm me 4 modalitet, Zgjerues i rrezes WiFi Përforcues WiFi Mbulim i fuqishëm deri në 1200 sqft (e zezë)

$29,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta