Përsëritësi AVM Fritz!

WiFi me tre breza për transmetime ultra të shpejta, 2 x AC + N, 1.733 Mbps + 886 Mbps (5 GHz) + 400 Mbps (2,4 GHz), Mesh, për të arritur shpejtësi deri në 3000 Mbps dhe mbulim optimal dhe të besueshëm, WPS
E pajtueshme me çdo ruter me valë që mbështet 802.11 ac/n/g/b/a, siguri maksimale me WPA2, përshtatet në mënyrë të përkryer me FRITZ!Box
2 x Gigabit LAN: Funksionaliteti WiFi do të jetë i disponueshëm për pajisjet e lidhura (konsolat e lojërave, kompjuterët, televizorët inteligjentë, etj.), LAN Bridge si një lidhje alternative
LED për shfaqjen e cilësisë së lidhjes dhe statusit WiFi dhe për të ndihmuar në gjetjen e pozicionit optimal për përsëritësin, të lehtë për t'u instaluar me shtypjen e një butoni
Përmbajtja e kutisë: FRITZ!Repeater 3000 International, furnizimi me energji elektrike, 2 kabllo, udhëzues instalimi i shpejtë në spanjisht

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “AVM Fritz!WLAN Repeater 3000 International – AC+N WiFi Repeater, Triband (1.733 Mbps dhe 886 Mbps/5 GHz), Mesh, 2 Porta LAN Gigabit, Ndërfaqe spanjolle”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritësi AVM Fritz!
Përsëritësi AVM Fritz!

$134,51

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta