Përsëritës i zgjerimit të rrjetit WiFi 5GHz 5G 1200Mbps me rreze të gjatë 802.11N me portë LAN (e bardhë)

💥 Përsëritës WIFI 2.4 dhe 5 Ghz E 1200 Mbps. Përsëritës WIFI me standard 802.11N me rreze të gjatë veprimi që ju lejon të arrini mbulim të jashtëzakonshëm për shtëpinë, zyrën, hotelin,...
💥 INSTALONI PËR MË MË MË MË SE 2 MINUTA DUKE SHTYPUR 2 BUTONA. e instalim i lehtë me butonin WPS ose 4 hapa të thjeshtë nëpërmjet telefonit celular
💥 ZGJIDH LOKACIONIN MË TË MIRË PËR TË MIRË MBULIMIN MË TË MIRË WiFi. Është i përshtatshëm për të pozicionuar në mënyrë strategjike përsëritësin për të arritur efektivitetin maksimal, madje në disa raste, instaloni disa për të arritur mbulimin WIFI në të gjithë shtëpinë tuaj
💥 ZGJATES RRJETI ME 4 LED TREGUES. LED-të e përsëritësit të zgjeruesit të sinjalit ju ndihmojnë të kuptoni se po funksionon me sa më efikasitet të jetë e mundur.
💥 PËRFSHIN LAN PORT. Me portën e poshtme LAN, ju mund të komunikoni me përsëritësin përmes kabllit, duke shumëzuar efektivitetin e tij të fuqishëm prej 1200 Mbps

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përsëritës i zgjerimit të rrjetit WiFi 5G 5 Mbps me rreze të gjatë 1200N me portë LAN (e bardhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritës i zgjerimit të rrjetit WiFi 5GHz 5G 1200Mbps me rreze të gjatë 802.11N me portë LAN (e bardhë)
Përsëritës i zgjerimit të rrjetit WiFi 5GHz 5G 1200Mbps me rreze të gjatë 802.11N me portë LAN (e bardhë)

$41,65

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta