Përsëritësi WiFi 300 Mbps Përforcues i sinjalit WiFi 2,4 GHz Zgjerues WiFi 802.11 GHz, Përsëritësi WiFi mbështet modalitetin AP/përsëritës dhe funksionin WPS, Përsëritës i sinjalit WiFi me portë Ethernet, Antena të brendshme-XNUMXB/G/N

🚀【Përsëritësi WIFi】Në standardin standard N, ai transferon sinjale të shpejta dhe të qëndrueshme wifi dhe arrin një shpejtësi teorike transmetimi deri në 300 Mbps, pra në kopsht, dhomë gjumi, banjë, garazh. Mund të shijoni një sinjal transmetimi cilësisht më të mirë.
🎯【Zgjatja e sinjalit 360°】E pajisur me 2 antena të brendshme me fitim të lartë që mund të depërtojnë në mure dhe të arrijnë mbulim të plotë 360°, rrisin mbulimin tuaj për të eliminuar zonat e vdekura. Krijoni Wi-Fi të besueshëm me shpejtësi të lartë pa ndërprerje.
🧰【Përforcues WIFI 2 në 1 modalitete】 Ky përforcues i zgjerimit WiFi mbështet tre mënyra për AP/përsëritje për të përmbushur kërkesat e ndryshme të përdoruesve. Me lidhjen LAN Ethernet për televizorë inteligjentë, PC, konzola lojërash, kuti transmetimi etj. E pajisur me kabllo rrjeti.
🔥【Më shumë veçori】 Përsëritësi WiFi funksionon me çdo ruter të zakonshëm me valë, portë ose modem kabllor (standard radio 802.11n/g/b). Përsëritësi WIFI mbështet protokollet e sigurisë wifi WEP dhe WPA/WPA2.
💙 【Lehtë për t'u instaluar】Me manualin spanjoll, nuk ka nevojë të shkarkoni aplikacionin shtesë, WPS NJË KLIK TEK CILËSIMET. Funksionim i përshtatshëm dhe i shpejtë përmes ndërfaqes së përdoruesit të bazuar në shfletues. Mund ta konfiguroni në një smartphone, tablet ose laptop.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përsëritësi WiFi 300 Mbps përforcues i sinjalit WiFi 2,4 GHz Zgjerues WiFi 802.11 GHz, Përsëritësi WiFi Mbështet modalitetin AP/Përsëritës dhe funksionin WPS, Përsëritës i sinjalit WiFi me portë Ethernet, Antena të brendshme-XNUMXB/G/N”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritësi WiFi 300 Mbps Përforcues i sinjalit WiFi 2,4 GHz Zgjerues WiFi 802.11 GHz, Përsëritësi WiFi mbështet modalitetin AP/përsëritës dhe funksionin WPS, Përsëritës i sinjalit WiFi me portë Ethernet, Antena të brendshme-XNUMXB/G/N
Përsëritësi WiFi 300 Mbps Përforcues i sinjalit WiFi 2,4 GHz Zgjerues WiFi 802.11 GHz, Përsëritësi WiFi mbështet modalitetin AP/përsëritës dhe funksionin WPS, Përsëritës i sinjalit WiFi me portë Ethernet, Antena të brendshme-XNUMXB/G/N

$19,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta