Përshtatës USB WiFi, 1200 Mbps me bandë të dyfishtë 2,4 GHz/5,8 GHz Përshtatës i rrjetit me valë USB me mbështetje USB 3.0

Shpejtësia përfundimtare Wi-Fi: Përmirësoni kompjuterin tuaj me teknologjinë më të fundit 802.11ac me shpejtësinë ultra të shpejtë të përshtatësit pa tel 1200 Mbps. Mund të merrni shpejtësinë me valë 867 Mbps në brezin WiFi 5 GHz ose shpejtësi 300 Mbps në brezin WiFi 2.4 GHz, e shkëlqyer për transmetim video 4K në internet, lojëra, muzikë me cilësi të lartë dhe Facebook duke përdorur këtë përshtatës wifi USB me bandë të dyfishtë.
Përputhshmëri e gjerë: E përputhshme me sistemet operative: Windows 10/8/7 / Vista / XP / 2000, Mac OS X 10.6-10.15, funksionon me të gjithë ruterat me valë. Linux nuk mbështetet. I papajtueshëm me TV, TV Box, printer, projektor.
【Zbatim fleksibël】: Djep USB 3.0 me kabllo zgjatuese 2 ft, lidhni portat USB të kompjuterit tuaj dhe vendoseni këtë përshtatës të rrjetit me valë USB në një vend me sinjal optimal Wi-Fi; Ju gjithashtu mund ta lidhni këtë përshtatës wifi direkt me portën USB të kompjuterit tuaj.
【Rapa e zgjeruar WiFi】: Përshtatësi WiFi vjen me 2 antena me fitim të lartë për të siguruar lidhje të qëndrueshme dhe të vazhdueshme WiFi në kompjuterë desktop, laptopë dhe PC. I shkëlqyer për transmetimin e videove, audios 4K HD dhe lojërave, muzikës në internet. Distanca maksimale e sinjalit mund të jetë deri në 100 metra.
Plug and Play: Lehtë për të instaluar drejtuesin me CD-në e konfigurimit të përfshirë, më pas thjesht lidhni përshtatësin USB WiFi me valë në pajisjen tuaj pasi disku të jetë instaluar siç duhet.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës USB WiFi, me bandë të dyfishtë 1200 Mbps 2,4 GHz/5,8 GHz, përshtatës rrjeti me valë USB me mbështetje USB 3.0”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës USB WiFi, 1200 Mbps me bandë të dyfishtë 2,4 GHz/5,8 GHz Përshtatës i rrjetit me valë USB me mbështetje USB 3.0
Përshtatës USB WiFi, 1200 Mbps me bandë të dyfishtë 2,4 GHz/5,8 GHz Përshtatës i rrjetit me valë USB me mbështetje USB 3.0

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta