Përshtatës Amazon Ethernet për Fire TV Stick

A është lidhja juaj Wi-Fi e ngadaltë apo jo e besueshme? Lidhu me kabllo në internet dhe shijo një lidhje të shpejtë pa ndërprerje.
Lidhni Fire TV ose Fire TV Stick direkt me ruterin tuaj me një kabllo Ethernet. Wi-Fi nuk kërkohet.
LEHTË PËR KONTROLLIM - Lidheni përshtatësin Ethernet Amazon në portën USB në Fire TV tuaj dhe kabllon Ethernet direkt në ruter.
E përputhshme vetëm me Fire TV Stick Lite, Fire TV Stick (gjenerata 2 dhe 3), Fire TV Stick 4K, Fire TV Stick 4K Max, Fire TV Cube, Fire TV (gjenerata e tretë, dizajn i varur) dhe FireTV Basic Edition.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Amazon – Përshtatës Ethernet për Fire TV Stick”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës Amazon Ethernet për Fire TV Stick
Përshtatës Amazon Ethernet për Fire TV Stick

$14,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta