Ofertat e teknologjisë

[Certifikuar Apple MFi] Përshtatës i kufjeve iPhone Lidhës Lightning Dual Aux Kabllo Audio Ndarëse e kufjeve E pajtueshme me iPhone 12/11/XR/7/8/7P E përputhshme me të gjitha iOS

$7,99

Kategori: tag:

【ADAPTER 4 NË 1 KUFJE】 Ky përshtatës iPhone mbështet karikimin, dëgjimin e muzikës, thirrjet dhe kontrollin e volumit, për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme të përdorimit, është padyshim një zgjedhje ideale për ju që të blini një përshtatës kufjesh.
【APLIKUESHMË GJERË】 Ky përshtatës i kufjeve iPhone ka kaluar certifikimin MFI të Apple dhe është i pajtueshëm me iPhone Phone 13/13Pro/13Mini/13Pro Max/7/7Plus/8/8Plus/X/XR/XS/Xs Max/11/11 Pro / 11 Pro Max / 12/12 Pro / 12 Pro Max / 12 Mini, është i pajtueshëm me të gjitha sistemet iOS, kështu që mund të jeni të sigurt për ta blerë dhe përdorur, do të jetë plotësisht i pajtueshëm me telefonin ose pajisjen tuaj celulare.
【LESHT PËR PËRDORIM】 Lidheni dhe luani, thjesht lidhni përshtatësin me telefonin për ta përdorur, nuk ka nevojë të shkarkoni ose përdorni softuer tjetër.
【CILËSISË E TË QARTË TINGURI】 Ky ndarës i iPhone përdor çip me cilësi të lartë, mund të ruajë cilësinë origjinale të zërit të kufjeve dhe t'ju lejojë të shijoni muzikë të mrekullueshme.
【SHËRBIM I SHKELQYER PËR KLIENTËT】 Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me këtë produkt, mund të na kontaktoni në çdo kohë dhe ne do t'ju ofrojmë shërbimet më të mira të para-shitjes dhe pas shitjes, duke ju sjellë një përvojë të përsosur blerjeje.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “[Certified Apple MFi] Adapter i kufjeve iPhone Lightning Connector Dual Aux Cable Audio Splitter Headphone Compatible me iPhone 12/11/XR/7/8/7P Compatible with all iOS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

[Certifikuar Apple MFi] Përshtatës i kufjeve iPhone Lidhës Lightning Dual Aux Kabllo Audio Ndarëse e kufjeve E pajtueshme me iPhone 12/11/XR/7/8/7P E përputhshme me të gjitha iOS
[Certifikuar Apple MFi] Përshtatës i kufjeve iPhone Lidhës Lightning Dual Aux Kabllo Audio Ndarëse e kufjeve E pajtueshme me iPhone 12/11/XR/7/8/7P E përputhshme me të gjitha iOS

$7,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta