Ofertat e teknologjisë

(2-paketë) Kufje stereo MAS CARNEY WH6 me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me telefon celular, kompjuter, laptop, MP3-Zi/Bardh

[Paketa]: 2 palë kufje në një paketë. 1 E zezë + 1 e bardhë.
[ Detajet teknike]: Kufje izoluese të zhurmës me drejtues altoparlanti 9 mm, fole 3,5 mm, gjatësi kabllo 120 cm.
[Stereo Sound]: Kufje me cilësi të shkëlqyer të zërit. Ofron tingull të qartë dhe me cilësi natyrale, kështu që ju mund të shijoni.
[Wide Compatibility]: Këto kufje janë të dizajnuara për të gjitha pajisjet muzikore me hyrje AUX 3,5 mm, si telefonat inteligjentë, tabletët, laptopët, MP3, PSP4, etj.
[Shërbimi pa sherr]: Lidhur me lidhjen, përshtatjen, cilësinë e zërit ose gjëra të tjera, ju lutemi kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit drejtpërdrejt me email, të gjitha pyetjeve do t'u përgjigjen sa më shpejt të jetë e mundur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “(Paketë me 2) kufje stereo MAS CARNEY WH6 me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me celular, kompjuter, laptop, MP3-Zi/Bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

(2-paketë) Kufje stereo MAS CARNEY WH6 me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me telefon celular, kompjuter, laptop, MP3-Zi/Bardh
(2-paketë) Kufje stereo MAS CARNEY WH6 me mikrofon dhe kontroll të volumit të përputhshëm me telefon celular, kompjuter, laptop, MP3-Zi/Bardh

$7,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta