Ofertat e teknologjisë

[Paketë me 4] Kufje, kufje stereo brenda veshit me mikrofon dhe kontroll të volumit, kufje me tela për telefonat inteligjentë Android, MP3/MP4, Walkman dhe të gjitha pajisjet 3,5 mm…

$10,99

Kategori: tag:

Cilësi e mirë e zërit: Kombinimi i përsosur i njësisë së integruar të drejtuesit të audios 10 mm dhe membranës rezistente ndaj goditjes me cilësi të lartë mund të minimizojë humbjen reale të zërit, jo vetëm që mund të sigurojë tingull të qartë, por edhe të shijojë audion e zhanreve të ndryshme.
Veshje e rehatshme: Kufjet Hi-Fi janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike, të rehatshme për t'u veshur dhe dizajn klasik ultra i lehtë, edhe veshja afatgjatë nuk do të ketë presion shtesë.
Tastet e shkurtoreve: Tre tastet e shkurtoreve të kufjeve, mund të rregulloni lehtësisht volumin / -, ndërroni këngët, përgjigjeni / mbyllni telefonin.
Gama e gjerë e aplikacioneve: kufjet plug-in 3,5 mm mund të jenë të pajtueshme me kompjuterë, laptopë, telefona celularë, iPad, MP3 dhe pajisje të tjera me fole audio 3,5 mm.
Shërbim i shkëlqyer: Garanci 12-mujore pa shqetësime. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me përdorimin e tapave të veshit, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju japim një përgjigje të kënaqshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “[Paketë me 4] kufje, kufje stereo brenda veshit me mikrofon dhe kontroll të volumit, kufje me tela për telefonat inteligjentë Android, MP3/MP4, Walkman dhe të gjitha pajisjet 3,5 mm…”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

[Paketë me 4] Kufje, kufje stereo brenda veshit me mikrofon dhe kontroll të volumit, kufje me tela për telefonat inteligjentë Android, MP3/MP4, Walkman dhe të gjitha pajisjet 3,5 mm…
[Paketë me 4] Kufje, kufje stereo brenda veshit me mikrofon dhe kontroll të volumit, kufje me tela për telefonat inteligjentë Android, MP3/MP4, Walkman dhe të gjitha pajisjet 3,5 mm…

$10,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta