Polaroid - 9030 - Kamera e çastit Polaroid Tani i-Type - Blu

Tani, kamera e re analoge e Polaroid-it ka gjithçka që ju nevojitet për të kapur çdo moment të jetës në një fotografi origjinale Polaroid.
Të reja dhe të përmirësuara tani me fokusin automatik, është e lehtë të kapni momentet siç i shihni, kështu që mund t'i rijetoni përgjithmonë me ngjyra të gjalla dhe të mprehta
Ekspozimi i dyfishtë Kornizo dy momente në një me ekspozim të dyfishtë, ose vendose veten në foto me kohëmatësin dhe një blic të saktë për t'i bërë të gjithë të duken ashtu siç duhet
Argëtimi shumëngjyrësh tani është i disponueshëm në të 7 ngjyrat e spektrit ikonik Polaroid
POINT E shtënë. Keep Forever: Tani mbështet i-Type dhe film 600

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Polaroid – 9030 – Polaroid Now i-Type Instant Camera – Blue”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Polaroid - 9030 - Kamera e çastit Polaroid Tani i-Type - Blu
Polaroid - 9030 - Kamera e çastit Polaroid Tani i-Type - Blu

$99,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta