Tastiera e lojërave QUMOX 2.4 GHz, kontrollues pa tela, tastierë lojërash Joystick për PC Android

$14,99

Kategori: tag:

Ky kontrollues i Gamepad nuk mbështet raspberry pi/ Nuk mund të përdoret në Raspberry Pi3.
E re dhe me cilësi të lartë. Kontrollues lojërash me valë për PC.
2,4 GHz wireless.
Mundësuar nga bateria 2*AAA.
Mbështet Android OTG.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “QUMOX Game Controller Wireless Controller 2.4 GHz Gamepad Joystick Gamepad for Android”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tastiera e lojërave QUMOX 2.4 GHz, kontrollues pa tela, tastierë lojërash Joystick për PC Android
Tastiera e lojërave QUMOX 2.4 GHz, kontrollues pa tela, tastierë lojërash Joystick për PC Android

$14,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta