Router KuWFi 4G LTE 300Mpbs Router 4G CPE i shkyçur me slot për kartën SIM Router pa tel WiFi Hotspot me 4 antena WiFi me fitim të lartë të ndarë nga 32 përdorues, E zezë

【4G WiFi Router】Ruteri transmeton përmes rrjetit TDD-LTE / FDD-LTE për të përmbushur nevojat e aksesit me valë të brendshme dhe të jashtme të përdoruesve të WiFi. I përshtatshëm për vende publike si shtëpia apo zyra, ai ka funksionin e kthimit të 4G në një hotspot Wi-Fi. Mund të lidhen deri në 32 pajisje dhe rrjeti mund të ndahet lehtësisht me familjen dhe miqtë.
【Përputhshmëri e gjerë】 4G WiFi CAT4 është i pajtueshëm me brezat e frekuencës së kartës SIM në shumicën e vendeve evropiane. Brezi i frekuencës: 4G LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHZ); FDD 4G LTE: B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300Z/2); 3G-WCDMA; B1 / B8 (2100/900 MHz). Përpara se të blini një ruter, kontrolloni nëse brezi i frekuencës së kartës SIM është i pajtueshëm për të shmangur gabimet.
【Karakteristikat kryesore dhe performanca】: Shpejtësia e shkarkimit është deri në 150 Mbps, shpejtësia e ngarkimit është deri në 50 Mbps dhe shpejtësia e transferimit është deri në 300 Mbps. Reduktoni në mënyrë efektive ndërhyrjen në bashkëkanal, zgjeroni rrezen e transmetimit me valë dhe eliminoni zonat e vdekura. Çipi është Qualcomm 9531, i përbërë nga ROM + RAM64Mb + 1Gb, ka 4 antena fikse 2dBi me performancë të lartë, të pajisura me 2 * LAN dhe 1 * Wan portë 1 * slot karte SIM. Paketa përmban një furnizim me energji 12V 1A.
【Përdorimi】 Edhe pse karta SIM është e përputhshme me C910, ajo nuk është domosdoshmërisht në prizë dhe luaj, mund t'ju duhet të çaktivizoni kodin PIN të kartës SIM dhe të ndryshoni APN. Rreth APN-së: APN-në e kartës SIM mund ta gjeni në faqen zyrtare të internetit ose në telefonin celular të operatorit. Sigurohuni që karta SIM të jetë aktive, shërbimet roaming, kartat SIM virtuale dhe IoT nuk mbështeten.
【Shërbimi i klientit】 Kthejeni produktin të padëmtuar brenda 30 ditëve nga data e blerjes dhe merrni një rimbursim të plotë për çfarëdo arsye. Ne kujdesemi për çdo problem cilësor me një zëvendësim ose rimbursim të plotë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter KuWFi 4G LTE 300 Mpbs Router 4G CPE i shkyçur me vend të kartës SIM Router WiFi Hotspot Wireless me 4 antena WiFi me fitim të lartë të ndara nga 32 përdorues, E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Router KuWFi 4G LTE 300Mpbs Router 4G CPE i shkyçur me slot për kartën SIM Router pa tel WiFi Hotspot me 4 antena WiFi me fitim të lartë të ndarë nga 32 përdorues, E zezë
Router KuWFi 4G LTE 300Mpbs Router 4G CPE i shkyçur me slot për kartën SIM Router pa tel WiFi Hotspot me 4 antena WiFi me fitim të lartë të ndarë nga 32 përdorues, E zezë

$58,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta