Router 4G me slot SIM, ruter KuWFi në natyrë 300 Mbps Router WiFi 4G CPE Cat4 me katër antena të larta, i papërshkueshëm nga uji, ruter LTE ​Mbështetje për Hartimin e portës DMZ Cilësimi Punon me kamerën PoE 48V PoE Switch

[Ruter i jashtëm 4G LTE CPE] KuWFi CPF905-CF5 Është një ruter i jashtëm 4G LTE CPE i krijuar për përdoruesit e WIFI për të hyrë në internet nëpërmjet UMTS/HSPA/LTE. Përdoret për të siguruar akses në internet për mbulimin WiFi të brendshëm dhe të jashtëm dhe për të monitoruar projektin e kamerës.
[IP65 I papërshkueshëm nga uji] KuWFi CPF905-CF5 LTE CAT4 deri në 150 Mbps IP65 i papërshkueshëm nga uji dhe shpejtësia e transmetimit me valë është 300 Mbps. Është i përshtatshëm për instalim në shtëpi/zyre/fabrikë/magazina/kopsht/parkim. Ai mund ta kthejë 4G në pikën e nxehtë WiFi, për përdorim të brendshëm ose të jashtëm pa hapësirë ​​​​bandwidth, kështu që ju mund të shijoni internetin pa probleme ndërsa punoni nga shtëpia, punoni në internet ose jeni duke lëvizur në distancë.
[Rrjeti i qëndrueshëm] Vjen me përshtatës POE 48 V. Furnizimi me energji elektrike funksionon me kamerën IP dhe çelësin POE. duke përfshirë 1*portin WAN/LAN dhe një fole për kartën SIM, modaliteti Ethernet: dinamik/PPPOE/LAN. Antenë e jashtme e dyfishtë me fitim të lartë, dy janë një antenë 4G dhe dy janë një antenë WiFi (mbështetje për të hequr dhe ndryshuar një antenë tjetër) Mund të lidhet me 10 pajisje në të njëjtën kohë.
[APP] Futni kartën SIM dhe më pas ndizni ruterin. Edhe nëse karta juaj SIM është e përputhshme me produktin, ajo nuk është domosdoshmërisht plug and play. Mund t'ju duhet të çaktivizoni kodin PIN të kartës SIM dhe të ndryshoni APN, ju lutemi futni adresën IP të ruterit: 192.168.199.1 dhe klikoni Rrjeti - APN - Aktivizo. Ndrysho APN.
[Shënim] APN-në e kartës SIM mund ta gjeni në faqen zyrtare të operatorit celular ose në celular. Sigurohuni që karta SIM është e aktivizuar, shërbimet në roaming dhe karta SIM virtuale dhe karta SIM IoT nuk mbështeten.v

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter 4G me slot SIM, Ruter KuWFi në natyrë 300 Mbps 4G Router WiFi CPE Cat4 me katër antena të larta, me katër antena, ruter LTE i papërshkueshëm nga uji ​Mbështetje për hartimin e portit DMZ Cilësimi Punon me kamerën PoE me ndërprerës 48V PoE”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Router 4G me slot SIM, ruter KuWFi në natyrë 300 Mbps Router WiFi 4G CPE Cat4 me katër antena të larta, i papërshkueshëm nga uji, ruter LTE ​Mbështetje për Hartimin e portës DMZ Cilësimi Punon me kamerën PoE 48V PoE Switch
Router 4G me slot SIM, ruter KuWFi në natyrë 300 Mbps Router WiFi 4G CPE Cat4 me katër antena të larta, i papërshkueshëm nga uji, ruter LTE ​Mbështetje për Hartimin e portës DMZ Cilësimi Punon me kamerën PoE 48V PoE Switch

$56,08

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta