Samsung 870 QVO Solid State Drive SSD, 2 TB

MZ-77Q2T0BW 2TB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Samsung 870 QVO Solid State Drive SSD, 2TB”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Samsung 870 QVO Solid State Drive SSD, 2 TB
Samsung 870 QVO Solid State Drive SSD, 2 TB

$181,32

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta