Seagate BarraCuda, 4TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6Gb/s, 5400RPM, 256MB Cache për Desktop dhe PC (ST4000DM004)

$84,99

Hard Drive i Brendshëm BarraCuda Mobile është një rritje për llogaritjen në tranzit falë kapacitetit të tij të madh dhe faktorit të vogël të formës
Menaxhoni projektet, kontrolloni aplikacionet dhe kryeni shumë detyra si një profesionist me një sërë aftësish të disponueshme
Ofron teknologji të specializuar të memorizimit për të ofruar rrjedhje të optimizuar të të dhënave dhe ngarkim më të shpejtë
Mbështetuni në teknologjinë e diskut të ngurtë të mbështetur nga 20 vjet inovacion
Gëzoni qetësinë shpirtërore afatgjatë të siguruar nga plani i mbrojtjes

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Seagate BarraCuda, 4 TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6 GB/s, 5400 RPM, 256 MB Cache për Desktop dhe PC (ST4000DM004)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Seagate BarraCuda, 4TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6Gb/s, 5400RPM, 256MB Cache për Desktop dhe PC (ST4000DM004)
Seagate BarraCuda, 4TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6Gb/s, 5400RPM, 256MB Cache për Desktop dhe PC (ST4000DM004)

$84,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta