Seagate Technology BarraCuda, 2TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6Gb/s, 7200RPM, 64MB memorie për desktop dhe PC, Argjend, Paketa Flip-Flip (ST2000DMZ08)

$66,99

Hard Drive i Brendshëm BarraCuda Mobile është një rritje për llogaritjen në tranzit falë kapacitetit të tij të madh dhe faktorit të vogël të formës
Menaxhoni projektet, kontrolloni aplikacionet dhe kryeni shumë detyra si një profesionist me një sërë aftësish të disponueshme
Ofron teknologji të specializuar të memorizimit për të ofruar rrjedhje të optimizuar të të dhënave dhe ngarkim më të shpejtë
Mbështetuni në teknologjinë e diskut të ngurtë të mbështetur nga 20 vjet inovacion
Migroni dhe klononi me lehtësi të dhënat nga disqet tuaja të vjetra duke përdorur mjetin tonë falas të softuerit Seagate DiscWizard

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Seagate Technology BarraCuda, 2 TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6 GB/s, 7200 RPM, 64 MB Cache për Desktop dhe PC, Argjend, Paketim i hapur lehtë (ST2000DMZ08)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Seagate Technology BarraCuda, 2TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6Gb/s, 7200RPM, 64MB memorie për desktop dhe PC, Argjend, Paketa Flip-Flip (ST2000DMZ08)
Seagate Technology BarraCuda, 2TB, Hard Disku i Brendshëm, HDD, 3,5″, SATA 6Gb/s, 7200RPM, 64MB memorie për desktop dhe PC, Argjend, Paketa Flip-Flip (ST2000DMZ08)

$66,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta