Komplet fotografik fotografik dixhital Faburo Kids, aparat fotografik për fëmijë me kartelë memorie Micro SD 32 GB, aparat fotografik dixhital për fëmijë për djem vajza dhurata për ditëlindje, 1080P, rozë

Aksesorë të ndryshëm: Kjo kamerë rozë për fëmijë vjen me një kartë micro SD 32G, e cila mund të ruajë më shumë se 10000 imazhe. (Kamera nuk mund të shkrep pa kartën.) Ajo vjen gjithashtu me një lexues karte memorie, kabllo karikimi USB, litar për të siguruar mbrojtje shtesë të kamerës nga rëniet aksidentale, çanta me fije kadifeje për të ruajtur kamerën tuaj dhe sende të tjera të vogla dhe qoshe të montimit të fotografive vetëngjitëse.
Kamera dixhitale mini: Kamera mini për fëmijë e pajisur me një ekran 2.0 inç me definicion të lartë, lente 13 megapikselë, rezolucion video: 1920 * 1080; Rezolucioni i kamerës: 4000*3000, bateri e integruar me kapacitet baterie 400 mA dhe tension karikimi 5v për karikim të shpejtë USB. Është i përshtatshëm për t'u mbajtur dhe 3-5 orë kohë përdorimi. Mbështetje për gjuhë të shumta (kineze, anglisht, japonisht, spanjisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht dhe gjuhë të tjera).
Shumëfunksione: Kjo aparat fotografik ka funksione të shumta, si xhirim, video, lojëra (si gjarpërinjtë) dhe funksione të tjera që fëmijët të argëtohen pafund. Funksioni i fokusimit automatik e bën të lehtë nxjerrjen e fotografive. Karta e kujtesës dhe ndërfaqja nuk duhet të prekin ujin.
Dhurata më e mirë për fëmijët: Kjo mini-kamerë është e përshtatshme për fëmijët e moshës 5-10 vjeç dhe fëmijët duhet ta përdorin nën mbikëqyrjen e të rriturve. Nuk është një aparat fotografik i nivelit të lartë, por një aparat fotografik dixhital si një lodër për fëmijët për të bërë foto dhe për t'u argëtuar, fëmijët mund të bëjnë fotot e tyre të preferuara, të regjistrojnë kujtesën e tyre të paharrueshme dhe të zhvillojnë interesin e tyre për fotografinë.
Ngjitëse shumëfunksionale të këndit të fotografive: Ngjitëset e këndit të fotografisë kanë 102 copë për çdo fletë, të cilat mund të bashkojnë 25 foto. Nëse karta e kujtesës është e instaluar dhe nuk ka përgjigje, mund ta rinisni kamerën dhe ta provoni. Kamera jonë për fëmijë është e patentuar dhe mund të blihet me siguri. ►Shënim: Ky produkt është regjistruar në Patentën Evropiane të Dizajnit. Ju lutemi mos e shisni pa lejen tonë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Set fotokamera dixhitale Faburo për fëmijë, Kamera për fëmijë me kartë memorie Micro SD 32 GB, Videokamerë dixhitale për fëmijë për vajza Dhurata ditëlindjeje, 1080P, rozë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Komplet fotografik fotografik dixhital Faburo Kids, aparat fotografik për fëmijë me kartelë memorie Micro SD 32 GB, aparat fotografik dixhital për fëmijë për djem vajza dhurata për ditëlindje, 1080P, rozë
Komplet fotografik fotografik dixhital Faburo Kids, aparat fotografik për fëmijë me kartelë memorie Micro SD 32 GB, aparat fotografik dixhital për fëmijë për djem vajza dhurata për ditëlindje, 1080P, rozë

$29,88

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta