Sistem Wi-Fi me rrjetë Gigabit me dy breza Tenda MW6 (3-paketë) për të gjithë shtëpinë (Zëvendësimi i ruterit dhe përsëritësit WiFi), Mbulimi Wi-Fi 500 m², i bardhë

Whole Home Mesh WI-FI: Mbështet 802.11S për një rrjet WiFi të vërtetë rrjetë, i projektuar për shtëpitë tuaja inteligjente me zona të vdekura WiFi në shtëpi
Vendndodhja e ruterit dhe përsëritësit WIFI: Ideale për të zëvendësuar zgjidhjet tuaja ekzistuese Wi-Fi si zgjeruesi WiFi, ruteri tradicional WiFi, përsëritësi WiFi dhe PLC, ofron mbulim Wi-Fi deri në 500 m². E përputhshme me të gjithë ofruesit e shërbimeve të internetit (livebox, freebox, etj.)
Gigabit dhe i sigurt: MW6 zbaton rrjet të plotë gigabit dhe performancë më të fuqishme të transmetimit me valë. Është gjithashtu i pajtueshëm me Nova MW3 dhe MW5, kështu që ju mund të zgjeroni gamën me më shumë opsione. Enkriptoni fjalëkalimin e WiFi me WPA2-PSK, mbroni shtëpinë tuaj inteligjente dhe lidhjet nga hakerimet dhe sulmet
Kapacitet i lartë dhe fleksibilitet i plotë: Krijoni një rrjet të vetëm Wi-Fi pa probleme për të gjitha pajisjet tuaja. Mbani deri në 90 pajisje të lidhura në të njëjtën kohë. Çdo nyje mbulon deri në 180 m² hapësirë ​​banimi dhe eliminon hijet e Wi-Fi. Zgjatni lehtësisht mbulimin me Wi-Fi të shtëpisë tuaj
Roaming me valë për të gjithë: Çdo njësi punon së bashku për të formuar një rrjet të vetëm të vërtetë rrjetë Wi-Fi, duke krijuar një përvojë vërtet efektive dhe të qëndrueshme në internet

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sistemi Wi-Fi me dy breza të dyfishtë Tenda MW6 Gigabit (3-paketë) për të gjithë shtëpinë (Zëvendësimi i ruterit dhe përsëritësit WiFi), Mbulimi Wi-Fi 500 m², Ngjyra e bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sistem Wi-Fi me rrjetë Gigabit me dy breza Tenda MW6 (3-paketë) për të gjithë shtëpinë (Zëvendësimi i ruterit dhe përsëritësit WiFi), Mbulimi Wi-Fi 500 m², i bardhë
Sistem Wi-Fi me rrjetë Gigabit me dy breza Tenda MW6 (3-paketë) për të gjithë shtëpinë (Zëvendësimi i ruterit dhe përsëritësit WiFi), Mbulimi Wi-Fi 500 m², i bardhë

$109,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta