Telefon inteligjent 256 GB 8 GB RAM, Kamera e përparme Selfie 16 MP Katër kamera të pasme me blic LED 6.53 inç inteligjent LCD për një përvojë të re me ndikim tredimensional (#1)

【Rregullimi inteligjent i këndit të shikimit】: Distanca këndore nga vëzhguesi, video stereo 3D e lehtë për t'u parë me definicion të lartë. Bateri litiumi e ringarkueshme 5000 mAh, jetëgjatësi e madhe e baterisë.
【Përshtatje inteligjente】: Një makinë me shumë funksione, akses hap pas hapi për të marrë shkëmbim me shpejtësi të lartë. Nga teknologjia 2D në teknologjinë 3D, teknologjia inteligjente e konvertimit të ndërrimit, ju mund ta rregulloni modalitetin sipas nevojave tuaja.
【256 GB memorie e madhe】: Mund të shkarkoni më shumë skedarë të dhënash ose softuer, celulari mund të vazhdojë të shikojë filma deri në 8 orë, përmbajtja e bibliotekës mbahet e përditësuar dhe numri i filmave në bibliotekë është i mjaftueshëm .
【6.53 inç FHD+ ekran LCD】: Ai do të përmirësojë përvojën tuaj të shikimit me detaje më të qarta dhe imazhe të gjalla, duke ju lejuar të shijoni saktësinë e ngjyrave të gjalla në çdo gjë që ju del përpara.
【Katër kamera të pasme me blic LED】: 48MP (rezolucion i lartë), 8MP (118 ° kënd i gjerë), 2MP (makro), 2MP (thellësi). Kamera e përparme selfie 16MP, fotografoni bukurinë tuaj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Inteligjent inteligjent 256 GB 8 GB RAM, Kamera e përparme Selfie 16 MP, Katër kamera të pasme me blic LED 6.53 inç inteligjent LCD për një përvojë të re me ndikim tredimensional (#1)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Telefon inteligjent 256 GB 8 GB RAM, Kamera e përparme Selfie 16 MP Katër kamera të pasme me blic LED 6.53 inç inteligjent LCD për një përvojë të re me ndikim tredimensional (#1)
Telefon inteligjent 256 GB 8 GB RAM, Kamera e përparme Selfie 16 MP Katër kamera të pasme me blic LED 6.53 inç inteligjent LCD për një përvojë të re me ndikim tredimensional (#1)

$1.000,29

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta