Sony Cyber-SHOT DSC-WX500, Kamera Kompakt Foto, 1, E zezë

$280,99

Kategori: tag:

Ka një rezolucion prej 18.2 megapikselë
Madhësia e ekranit: 3 inç
Lloji i memories flash: kartë SD
Lloji i ekranit: LCD

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sony Cyber-SHOT DSC-WX500, Kamera kompakte me foto, 1, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony Cyber-SHOT DSC-WX500, Kamera Kompakt Foto, 1, E zezë
Sony Cyber-SHOT DSC-WX500, Kamera Kompakt Foto, 1, E zezë

$280,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta